42 комментария

avatar
Треба красивіше поприбирати та щось смачненьке приготувати.
А так як зранку ми з Владою їдемо на мої танці, і повернемось аж після 13-14-ти, то приготувати на сніданок і на обід (і бажано на вечерю на завтра, бо втомлені будемо) — сьогодні. Я тільки з пошти прийшла, можна сказати, що щойно звільнилась. А вже вечір. А Владі обіцяла на майданчик піти разом. А ще обіцяла особливу зачіску зробити о_О Яка довго плететься.
А ще мені треба домити та просушити клійоночки у школу (16 штук, на парти застеляються).
Коротше, я як білка у колесі сьогодні о_О
avatar
Клеёночки на парты??????
avatar
Так. Їх кладуть на уроки праці та малюванні ) Коли фарбами малюють.
avatar
Я спитала у повітря в кімнаті, що ж мені приготувати для тата смачного )) Влада почула і притарабанила анкету, що робила рік тому )))
Ну а там тато заповнював, і написав свої улюблені страви, тож приготую я деруни та картоплю у горщиках )))
avatar
Та анкета така смішна ))) Я зроблю фото, як Влада не бачитиме, і покажу )))))
Вона, до речі, лише сьогодні взялась перечитувати, що там їй дід, баба та ми з татом понаписували. Трішки в шоці, бо ми там її трішки потролили, все в жартівливому стилі писали )))) Коли шок пройшов — сміялась. І вирішила цього року зробити нову акету друзів, і щоб ми там все серйозно написали )))
avatar
Сообразила)))
avatar
А ви в школі вели анкети друзів? А щоденники? ))
avatar
Дневник не писала, но анкеты и эстафеты были в большом количестве! Даже сейчас сохранились тетради со стихами про любовь))))
avatar
А що таке естафети?
avatar
Тексты песен писали друг другу
avatar
Я прошу вас об одном, Не писать карандашом, Карандаш стирается, И память забывается
))))
avatar
Ще заодно спитаю, що ви сьогодні готували? *^^*
avatar
Борщ довариваю!
avatar
О, а ми доїдаємо сьогодні як раз його ))
avatar
ничего не готовила, дедушку сегодня похоронили:(((((((
avatar
співчуваю (
avatar
Борщ, пюрешка, печеночные оладушки, ленивые отбивные, блинчики, сварила почти сгущенку)) и пусть только попробуют до пн съесть))
avatar
Ленивые отбивные??????
avatar
Куриное филе порезать кубиками+соль/перец+яйца+крахмал или мука. Ложкой на сковороду. Это у нас Андрюхино любимое))
avatar
так это вроде как рубленые котлетки)))
avatar
Может)) у нас так всегда называли)
avatar
я тоже их люблю)
avatar
Я о них и подумала, но как и Яне казалось, что это котлетки ленивые ))
avatar
та ни хрена они не ленивые, пока нарежешь эту филешку мелко, проще фарша накрутить))
avatar
Я сильно мелко не режу 2*2 см где-то. И в основном только для Андрея. А это только одна филешка))
avatar
а ну это крупно, да
avatar
Нарезать филе кубиками — это уже не по-ленивому)
avatar
Я в класі по своїм силам щось завжди допомагаю.
От наприклад, я беру на канікулах помити клійонки. Вони важкі доволі, і їх мити — це півдня зайняти ванну. Сушити — також трішки проблемно, бо треба багато місця.
Ще я беру додому (вже вдруге за рік і літо) — жалюзі. Бо виявилось, що ванни нема ні в кого (або проморозились хз). Їх треба у ванній замочити і промити проточною. Як би все. Навіть розкривати не потрібно. Але проблемно принести та віднести. Ну, тут мені допомагають.

Ну і протягом року, що попросять — то допомагаю, якщо можу.

Але є мамочки, навіть не в класі, а на майданчику. От чують від мене, що я там щось зробила чи щось треба зробити. І кажуть: — ой, я не зв«язуюсь, бо один раз допоможеш, то сядунь на голову, буду весь час це робити.
Так не приємно від цього (( Аж не хочеться спілкуватись. Це означає, що в своєму класі вона від усього морозиться, а пашуть тільки адекватні мами. От як раз через таких мам, що морозяться — і виходить, що ті, що щось роблять для класу (для дітей же! своїх же!) — ті весь час і роблять, бо інші бояться не дай божечки хоч раз допомогти (((

От!
avatar
Я не тому допомагаю, що більш зайнятись нема чим. Є мами, які навіть не вдома працюють, а на роботах, далеко від дому, і мають не одну дитину. Але розуміють, що якщо ніхто не зробить, то доведеться або вчительці, або діти нюхатимуть ту пилюку (ну, наприклад якщо щось мити).
avatar
У нас в садике помощник — мой муж))) ему вечно интересную работку подкидывают))
avatar
Ты знаешь, были мы в яслях в одном саду. Я великий активист вызвалась в комитет. Рассказала тем курицам о беби+ что бы деньги экономить, короче сама и заказывала и занималась покупкой анцеоярии и химии
При том что Андрей вечно болел я туда вечно таскалась. А когда мы перешли в другой ад то я оказалась херовой. В новом саду не рвусь в первые ряды. Если что-то просят то делаю, но это по мелочи. А так не трогают т.к. мы то вечно на больничном то я с пузякой была, теперь лялька. Короче как-то так. Я очень обижена на то что не оценен был мой труд(( я тратила время своё а оказалась плохой. Не знаю стОит ли в шеоле ж рвать. Посмотрю по учителю
avatar
А че плохой? Чем не угодила?
avatar
А хз. И место мы держали и не ходили толком. И заберите вашу игрушку на др, ехидным тоном. И мамки не здороваются, я просто знаю ту воспетку и слышала как она других мам обсуждает. Конкретных претензий не было, кроме того что мы место занимали, но как-то гомнисто всё
avatar
А я думаю, що в школі якщо ти побачиш, що є хоча б кілька мам, які не відмовляються від допомогти, то і ти будеш допомагати.
І я не пишу про глобально щось енергоємке робити — дрібнички ) А дрібнички ти в іншій групі все одно робила, якщо звертались. Навіть після негативного досвіду з добровільною активністю в першойму саду )

avatar
Я, взагалі, не сильно дратуюсь з такого приводу. Просто вчора зустріла на майданчику маму, і промовилась про ті жалюзі з клійонками. І від неї знову почула про те, що вона — ні-ні з допомогами, з такою хитрою чи то нахабною посмішкою, наче вона мені просто плюнула в спину. Хоч би промовчала о_О
avatar
Типа «от лохушка!»? Не обращай внимания на дур))
avatar
О, я тоже из тех лохушек, которые что-то клеяю-режут-натирают)
avatar
А я подарок в группу пытаюсь делать)))
avatar
Картоплю з грибами в горщиках дотушкувала нарешті. А драники будуть завтра зранку. Тільки ризиковано мені їх смажити ось так зранку, боюсь не втримаюсь і налопаюсь перед танцями. А ніззя перед танцюльками -____- А я їх так люблю *Angel*
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.