Прямой эфир Частування та обов"язковість.

Зіткнулась я з питанням частувань (угощений) дітками в свій день народження.
Ну тобто коли діти приходять в школу чи в садочок та роздають цукерки.
Так от, я завжди думала, що ця справа ну дуже добровільна та не обов«язкова. Мають сім»я та дитина бажання — можна принести. Не мають бажання/можливості — нічого страшного. Хочуть/можуть принести цілий набір цукерок-печика+сік — добре, не мають такого бажання чи можливості — лише по дві цуерки чи що там придумають.

Але зіткнулась з думкою, що пригощати треба обов«язково з соком (тобто набір кілька цукерок чи тістечка + сік у пакетику 200 мл), що середня ціна таких пригощань на клас має бути не менша 700-800 грн ну і більше вже по можливостям.

14 комментариев

avatar
Це правда?
Це є якимось правилом етикету і є обов«язковим у нашому суспільстві?
avatar
Заморочки))) В нас вже в садочку в дочки вирішили, що подарунок на день народження дитини не будемо дарувати, всім однакові, бо минулого року взагалі всі не здали на ті подарунки для своїх дітей. Сказали, що можна принести подарунок і вихователі подарують, але не бачу в цьому сенсу. В моєї дочки день народження буде перед Різдвом і там будуть вихідні. То я не буду напевно нести їй подарунок в садок. Бо будемо вітати вдома 5 січня, а в садок піде з гостинцями аж після вихідних десь 8,9 чи 10 січня.
avatar
Тобто в класі кілька людей приносили пригощення саме на таку суму.
І тому абсолютно всі діти мають обов«язково 1.приносити взагалі пригощення. 2.організовувати їх на таку суму і не менше.
Це норма?
avatar
Не думаю…
Может, в школах свои порядки?)
В садике у нас такого не было. Приносили даже развесные конфеты, типа по шоколадницу Джеку. Ни у кого и мысли не было упрекать, что мало… Ну, у меня точно не было)
avatar
В нас в садочку так само.
В школі у моїх знайомих (з майданчика знайомі або з танців, не з нашого класу — так само).
avatar
І я от згадую перші наші батьківські збори, коли було обговорення як вітати дітей з днями народження, то більшість проголосувала за привітання по факту, а не за день іменинника в кінці чверті чи в кінці року. Якби більшість трбувало це питання, то голосували б за день іменинника, щоб всі були в ріних умовах, однаково здавались/виставлялись..
Напевно все ж більшість не турбує питання, щоб всі однаково цукерок приносили..
avatar
у нас добровольно, что принесёшь, а можно и не приносить
но дети сами обычно очень хотят принести
avatar
У нас добровольно, мы носим всегда, но оценивая как часто другие несут могу предположить, что носит половина детей. А кто это тебе задвигал?
avatar
Одна мама, від якої я не зовсім не очікувала такого погляду о_О
avatar
У людей столько разных загонов...)))
avatar
Меня это честно харит. Но Полина по копирке хочет угощать друзей вкусняшками, вот и носили тоже. Сок+кукурузные палочки в этом году, в прошлом сок+две маленькие шоколадно-вафельные конфеты.
Но особо здравые родители сделали так. Купили на толпу 10 яблок+10 бананов. Воспитательница порезала на полдник. В след раз тоже так сделаю.
Для школы не знаю будет ли такой вариант с фруктами приемлим. Вот если бы действительно в конце месяца поздравляли всех именинников, то да, а если по одному, то это надо еще всем тарелки нести, салфетки, время найти, когда это все должно съесться.
avatar
О з яблуками і бананами взагалі чудова ідея. Поменше хімічних солодощів з`їдять)))
avatar
Я думаю не обо`язково нести, хоч ми несли завжди, але на суму десь 300-400 грн і нормально. Ато це ж реально зайві витрати. Ще ж діти хочуть вдома чи десь відсвяткувати свій день народження, а там більші витрати, а в школу і в садок символічно шось роздати. Цього року в сина було тільки одне день народження в дівчинки. Вона роздавала сік і печиво медове з малюнками. Я мабуть також візьму сік і ще шось солодке, Можна в гривень 10 вкластись на дитину. Бо в нас на складах можна взяти сік за 5-6 грн ну і печиво від 5, чи за трохи більшу суму маленьку шоколадку. Я ще в садок бувало ставила вафельки чи печиво і цукерок в пакет, ніхто не жалівся, але хтось бувало і по кіндеру приносив.
avatar
У нас таких глупостей не было нигде. Чем могли, тем и угощали.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.