Прямой эфир Хочу медальку (((((

Мене тренер по танцю хоче вже виперти з сольним номером.
Я, в принципі, не проти, морально вже готова.
АЛЕ
Вона хоче мене всунути в категорію любителі. А це категорія — перед професіоналами. В ній часто виступають тренери. ТРЕНЕРИ! Звісно, вони всі ідеально танцюють, все вміють. А я що? ((( Таня каже, що те, що тренери виступають в цій категорії — це не чесно, вони мають бути в професіоналах.
А мені то що від цього?
Я хотіла в дебют категорії — був би шанс отримати медальку 1 чи 2 місце. Таня каже, що я аж два роки займаюсь, мені треба вже в складніших категоріях. Ну ок, я згідна на «начинающие» (це одразу після дебютних). або хоча б в «начинающие продолжающие»
Але ще біда в тому, що танець новий ми не зможемо поставити, спеціально для мене для категорії дебют чи начинашок. Танець, з яким я маю віистпати — по музиці підходить до категорії «любителі». Там для кожної категорії музика має бути певної довжини. Той танець, що я вивчила — він майже на 3 хвилини, а у дебюта має бути до 1-єї хвилини. Ну і для інших категорії треба буде різати музику, перероблювати танець.
А тренеру вже народжувати ось-ось на носі, нема часу і в мене можливостей терміново щось робити та ходити на індивідуальні заняття

І взагалі тренер каже, що краще бути 20-ою в категорії з сильними, ніж 1-шою в категорії слабких-початківців.
А мені, чесно, скажу, хочеться медальку :(( Не хочу бути 20-ю-10-ю (((

23 комментария

avatar
Печалька ((((
Не дадуть мені медальку ((
avatar
А взагалі, назви категорій — це щось )))
Там ще є сеньорини ))) Здається, це якось з віком пов«язано. Я ще не розібралась з системою конкурсів по східним танцям )

Яна!!! У Вас бувають консурси? Мають же бути? Ти плануєш брати участь?
avatar
У нас бывают конкурсы, в Кривом роге сильные даже относительно Киева. Мне предлагали в категорию любителей, но для меня это куча нервов, оно того не стоит. Тем более я в напряжении могу тупить, а расслабляться и получать удовольствие не умею((( в прошлом году ездили наших два тренера, заняли первое место в парной категории. Ща попробую найти видео, может кому интересно. А тебе бы советовала выступать в той категории, где есть шанс победить. Лично для тебя это будет отличным толчком и стимулом! Главное же удовольствие! А в категории любителей тренеры тебя обойдут, а от несправедливости ты будешь неовничать((( успеешь ещё туда попасть! Попробуй себя в чём-то более простом и доступном, это же первый раз)))
avatar
От і я хотіла, щоб в мене був шанс хоча б!
Я сказала тренеру про це.
В неї зараз купа проблем, вона ось вже має народжувати, мені не сильно хочеться випендрюватись ((( Сподіваюсь, вона все ж зможе трохи порізати музику для мене хоча б до 2-х хвилин, у категорію початківців, що вже не початківці (третя з початку категорія) Хоча б туди мені..
Просто ще на наші два танці групові вона кілька міцяців різала музику. Кожного дня сідала і намагалась порізати те, що не ріжеться о_О Спочатку обидва танці планувались на групу 7-9 людей, але чим ближче до конкурсів — то нас разом із Владою лише 7 виходить, а для семи довелось музику укоротшувати. З цією музикою, вірніше з довжиною — одні проблеми :( А на конкурсах дуже суворо з цим. Просто вимкнуть рівно через 1-2 хвіилини і все, підеш за сцену не закінчивши.
Але похворіли дівчата, і через тиждень взагалі втрьох виступатимемо о_О (із групи 7-ми чоловік, які 100% мали виступати вже саме цей танець).
Коротше, проблемно саме через музику. А так вона б мене, звісно, поставила б туди, куди я хочу (ну майже куди хочу, спочатку б лекцію провела, що треба серед сильніших виступати )) ).
avatar
а відео давай :)
avatar
Что-то с телефона не даёт ссылку, к компу доберусь и скину.
avatar
От я прямо дуже засмутилась, пів дня думаю на цю тему, і розумію, як на справді мені хочеться медальку або хоча б мати шанс поборотись за неї ;(
Аж виступати не хочеться (((
avatar
Выступай там где хочется, но если нет возможности там где хочется, то тогда — судьба против, и даёт подсказку быть таки выше и развиваться дальше ))
Муж планирует быть?
avatar
Поки не запрошувала ))) Та я і не знаю ще поки коли та де.
Ще і танець не повністю вивчений, і костюму нема )))
avatar
А отказаться не вариант? Пусть бы она родила уже и ты бы спокойно готовилась на конкурс в желаемой категории.
avatar
Категорично вставати в позу я не хочу ((
Якщо їй важливо, щоб я виступила сольно — то виступлю.
Я сказала всі свої побажання, сподіваюсь, вона все ж поріже музику і переробить танець трохи, або сама дійде до висновку що треба перенести на пізніше.
Тобто я сказала, але рішення за нею. Може зі сторони це дивно виглядає, але в нас так )
avatar
Я щойно подумала, що вже хочу мати псевдонім для виступів ))))
У тренера є ім«я, яке вона зобі вибрала. Якесь красиве, тільки я забула яке саме.
Група наша називається Азіль, що перекладається як ніжність.
avatar
Словарь мусульманських имён тебе в помощь)
avatar
Да, Женька у нас так похожа на мусульманку))) типичнаЯ Зухра или Султана)))) если серьёзно, то из экзотики мне нравится Медея и Лейла)) но Медея греческое, но такое красиииивое и нежное как Женька))
avatar
Дякую за ніжну *Angel*
Але… а якщо я «дерзкая» коли танцюю? 8-)8-)*Demon* Я ще не показувала, на що я здатна 8-)
avatar
Не верю, что это возможно!
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.