28 комментариев

avatar
В мене з публічними виступами проблема.
Танцювати — можу. Співати сама звісно не можу, просто тому, що не вмію співати ))
Але от говорити — це для мене жесть. Мені навіть важко розмовляти з купкою людей в класі у Влади, якщо їх більше 2-х :(
Вірш зі сцени можу розповісти — бо він на пам«ять завчений. В школі доволі часто виступала. Але от прозу розповісти, навіть підготувавшись — складно. А імпровізувати, вести діалог — не для мене.
avatar
Ну кроме как защищать дипломы, перед аудиторией выступать не приходилось. Не оратор я, нет)))
avatar
Ну ти проводиш заняття — для мене це те й же виступ )))
А чому не хочеш у конкурсі взяти участь? Чому для тебе нерви? Соромишся, чи сам організаційний момент не приємний (треба танець придумати, костюм і т.д..)
avatar
Хороший танец стоит денег, задействуется хореограф и какой-нибудь крутой тренер пол Денс. А приз будет какой нибудь сертификат на 300 грн. Ну и мои нервы, силы, время.
avatar
Я так розумію, в тебе нема такої мульки — аби виступати на сцені )

Багато танцівниць, що платять будь-які гроші, аби красиво виступати — костюм гарний, всі справи 8-)
Я думаю, що я коли увійду в кураж, то буду такою ))) Трохи боюсь себе ))))
avatar
Я удивлена твоим тайным желаниям))) у меня совсем такого нет)))
avatar
Я в школі весь час приймала участь у творчій самодіяльності — танцювала.
І це був такий стрес і в той же час такий кайф )))
От коли тільки почала займатись танцями східними, а виступів давно ж не було в мене (у 19 років, напевно, останній, на випускному в медучилищі). То перші рази виступала у дикому напруженні, зовсім кайфу не було. А потім по-троху знову стала кайфувати ))) От думаю, що коли я сольно почну танцювати та в своїх костюмах, які сама собі буду шити + прикраси… ммм… я вже відчуваю, що мене буде не зупинити )))))
avatar
супер) тебе нравится преодолевать себя!
avatar
Вибірково )))
Говорити мені не сподобається на публіку )))))
avatar
Меня как-то с универа в Киев отправили с докладом. И когда я узнала что если не выйду то никто и не узнает. Так и не вышла к трибуне.)))
avatar
))))) І я б так зробила б )))))
avatar
А вообще все зависит от ситуации. Если меня сильно разозлить, то мне все равно сколько вокруг людей, с меня импровизация так и прет.)))))
avatar
Ще згадала )
Якщо дитина весь час губить свої зошити, книжки, пенал, одяг.
Як реагувати, що робити?
avatar
Разошлась и не туда пишешь)))
avatar
Точно )))))
avatar
Якщо дитина ваша балуючись, рве або малює зошити сусіда по парті, не одроразово?
А якщо вашій дитині хтось так псує речі (і одяг буває спеціально посипаним ручкою, так так!)?
avatar
У меня только защита в универе)) А так, если знала бы тему досконально то могла бы и выступить. Импровизации не мой конёк ((( Это у меня только муж мой может
Без принужденья в разговоре
Коснуться до всего слегка,
С ученым видом знатока
Зимой снег продаст и в новой для себя теме может наговорить -заслушаешься))))
avatar
)))))
avatar
К слову — я люблю бвть в центре внимания и как минимум на собрании или в компании могу говорить приспокойно, но опять же если знаю что сказать на обсуждаемую тему
avatar
В школе часто на школьных концертах выступать ставили, то стих рассказать, то с хором песню спеть. В 8 классе был театральный кружок -с ним выступали перед младшими классами.
в универе участвовала в научно-практической конференции дважды. Читала свой доклад по теме перед полной аудиторией, даже девочка из другого универа попыталась мне каверзный вопрос поставить) это было стрессово, но я кайфонула)

сейчас нет такого опыта… кроме периодического ведения вебинаров. не знаю или это считается… эффект публичности там есть, но немного иначе)
пора уже ездить на конференции выступать)
avatar
в школі постійно виступала, бо танцювала. В універі теж була активісткою — і танцювала, і концерти вела, і в театральному гуртку займалась,… і навіть брала участь в… міс факультету. Крім того свого часу підпрацьовувала Снігуронькою на Новий рік… Так що страху перед публікою не мала ніколи… але після закінчення навчання то все припинилось…
Мені ніколи не було складно говорити тости і виступати перед натовпом(щоправда, частенько я можу ляпнути щось не в тему). але є одна проблемка — я не вмію фільтрувати свої думки, коли говорю. он вчора на зборах примусила завідуючу кидатись слиною через те, що висказала їй своє фе
avatar
В мене це моя найбільша проблема. Я боюсь виступати на публіці, ну я просто переживаю, забуваю слова. Руки трусяться)))) Особливо, якщо в приміщенні люди, перед якими стидно впасти лицем в бруд)))) В мене часто були провали такі, аж смішно згадувати і стидно)))) Раз в училищі так налажала на конкурсі талантів. Я була в осінньому платті, яке ми обшивали сухим листям і ще у вінку з листків і мала розказути вірш, то коли я вийшла на сцену і переживала ще й вінок звалився і я його чіпляла там на сцені і згадувала переживаючи вірш)))) Все провалила блін, мав бути гарний виступ, але всі посміялись. І я все життя така катастрофа)))) Я навіть нещодавно на 1 вересня сина йшла з всіма дітьми і бітьками на лінійку і зашпорталась за маленьку сходинку, яку я не побачила, мій босоножок злетів з ноги, я мало не полетіла лицем на асфальт, ще викрикнула пару разів блін, аж вчителька на мене подивилась, багато людей це бачили, було дуже стидно, що я знов шось вчудила. Але я вже з юмором до такого відношусь після таких подій.
avatar
))))))))
avatar
Вже здається, що люди звикли до такого))))
avatar
Говорят, что страх публичных выступлений проходит с опытом, чем больше вещаешь, тем легче.

Враки! :p

Два года я вела пары, и семинары, и (о ужас!) лекции. И каждая пара была для меня стессом) Я всегда очень готовилась, в принципе, бывали моменты, когда сама увлекалась от того, что рассказываю что-то интересное… Но в основном приходилось рассказывать какую-то программную никому не интересную фигню, и это только добавляло «прелести» моему положению)

Даже после двух пар в конце второго года преподавания с лекции я выходила с таким чувством, будто вагоны разгрузила.

В школе, помню, очень любила отвечать у доски, минут 20 без умолку могла разбирать психологический портрет героя на зарубежной литературе.
А вот на сцене выступать — нет, нет и нет! Придумать сценарий, подготовить инфо, разложив все по полочкам для чужого выступления — это на раз-два)
avatar
Всегда очень переживаю до состояния немоты. Ноги ватные, горло спазмировано. Потом разговариваюсь норм, но первые предложения… так и в исполнении песен, первый куплет часто бывает неслышен)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.