Прямой эфир Як реагувати - 2


Про оцінки погані в школі вже говорили :)
А зараз стало цікаво як ви реагуєте чи плануєте реагувати на погану поведінку в школі?
Що для вас є поганою поведінкою ))))

Бігають та кричать на перервах — це погана поведінка? :)
Їздять по підлозі на попі чи на колінах (звісно, штани треба щодня чистити чи прати після такого, а колготи у дівчат рвуться) — це погана поведінка? ))
Обзиваються один на одного, придумують клікухи, випрашують їжу… ))
Треба реагувати? )

55 комментариев

avatar
А якщо дитина сердиться на дітей, які піднімають руку на уроці, пресує їх за це на перерві (словами), наказує не піднімати руку, якщо вже хтось перший підняв — іншим нема чого піднімати. Бо не подобається, коли руку піднімає і хоче відповісти, а питають когось іншого і не розуміє, чому так.
avatar
Ну касательно поднятия руки я бы сама поставила в известность учителя о том, что не все дети понимают суть этой системы и пусть объяснит.
avatar
Я знаю, що вчителька в першому класі не раз їм пояснювала систему цю ) І конкретно деяким дітям, і коли викликала когось іншого, то тому, хто активно підніє руку пояснювала в цей момент, що тебе вже викликала сьогодні, смайлик ти вже заробила, інших дітей також треба перевірити.
Та я вже я сама разів зі сто пояснювала. І все одно дуже довго до Влади доходило. Перше півріччя майже повністю майже щодня піднімалась ця тема.
Це я про Владу описала, думаю, це зрозуміло, так? )))br />
avatar
Я не поняла, что это ты именно про Владу. Если ее поведение ушимляет других детей (а судя по всему ущимляет), я бы разговаривала жёстко. Робкие на самом деле могут побаиваться тянуть руку, если она командует. Я вот не знаю даже… учитель говорила, ты говорила, она точно знает, что так нельзя и ей по фигу. Влада что лучше воспринимает? Какие методы воздействия?
avatar
Так, це Влада щімила ((
Їй не пофігу, як би… В другому півріччі вже нормально сприймала, ну і зараз )
Щімила дітей один чи два дні, не більше. Мені швиденько донесла Владина поружка про це, я з Владою поговорила, і дітей більше не чіпала вона.
Але вдома образу на вчительку протягом кількох місяців ще видавала. Не кожного дня, але раз на 1-2 тижні — стабільно.
Мені цікаво, як хто думає з мам. Бо мій чоловік сказав мені, що тут нічого страшного нема. Що поробиш — росте лідер.
Я з ним не погодилась і розмова була. Добре, вистачило просто душевної розмови.
avatar
Нет, муж чуток не прав. Оно понятно что лидер, но нужно постоянно объяснять, что лидер защищает слабых, решает сложные проблемы, умеет организовать толпу в сложных обстоятельствах. Иначе можно прослыть выскочкой. Тем более сама понимаешь, это абсурд «я тяну руку — все сидите на попе тихо»)))) но если она так больше не делает, то и проблемы не вижу.
avatar
Якщо вже зробила шкоду, і сама зробила висновки або ми обговорили це — то більше не робить. Це, звісно плюс.
Але як мені попередити виникнення інших шкодних ситуацій? ))))
Вітя каже, що це креативність мислення, що це добре, що вона здогадалась на перерві походити між однокласниками і попередити, щоб не піднімали руки, якщо вже хтось один перший підняв.
І не кожен здогадається плюнути в тарілку. Я думаю вже, що він мене тролить )
avatar
Думается мне, что если бы Влада креативно плюнула папе в тарелку, он бы не так восторгался талантами своего ребёнка)))))))
avatar
Ага! Стояла б у кутку на гречці ))))
avatar
вот… я была робкая, боялась руку поднимать… осмелела наверное уже к универу)))
avatar
А якщо, граючись о_О, плюнула в тарілку сусідям на обіді? (тарілки не пусті, ще не почали їсти)
avatar
А где учитель пребывает все это время?
avatar
Вчитель не бачила, роздавала їжу по столу.
avatar
Нечаянно плюнуть в чужую тарелку невозможно, враньё.
avatar
Ні ні! Не неаянно! Спеціально! Гра така була.
Троє дівчат так грались, спочатку імітували, що апчихають в тарілку, потім імітували, що плюють, сміялись, потім Влада на справді плюнула одній, та посміялась і зробила те ж саме у Владину тарілку, потім Влада плюнула до дівчинки з іншого боку, та посміялась, повернулась і передала еставету четвертій. Четверта сміялась, поки вони плювались між собою, але коли плюнили в її тарілку — смішно вже не було. От вона і розповіла про «гру», ну і вона лишилась голодною ((
Влада мені часто сама розповідає про свої шкоди. Але про цю — мовчала. Коли я сама підняла це питання — то вона вже була «розкаяна» і перелякана.
avatar
Ну сама подучила урок, че))) мы с сестрой таким промышляли)))
avatar
Мне как-то не приходилось краснеть за поведение детей, поэтому даже не знаю) баловство это нормально, они все-таки ещё дети. Все написанное в верхней части поста я считаю баловством.
avatar
Якщо Ярік буде щодня приходити в убитих штанях, щодня буде кататись по підлозі на колінках, тобто бавитись. Тебе це не буде напрягати? Не попросиш його ходити на ногах? )
avatar
Конечно буду указывать на штаны, но до него такие вещи быстро доходят.
avatar
Мені так вухо ріже фраза однієї мами з майданчика (син вже в третьому класі, до речі), що штани треба в школу міцні і не дуже дорогі — бо все одно він їх уб"є, бо катається на колінах по коридору. Ну, якось думки в неї не виникає, що можна попросити не кататись… Може я так міркую, бо мама дівчинки, але якось воно дивно )
В нашому класі і дівчата і хлопці намагались ковзатись по підлозі і на попі, і на ногах, і на колінах. Але якось дуже швидко перестали.
avatar
Ой да не всем это можно объяснить))) есть дети такие… кивает не буду, а дыры на штанах все больше))
avatar
Не знаю, може вона не хоче говорити, що наказує не робити так, просто не слухається.
Видає так, типу такий метод виховання — все можна, це ж діти, хай бавляться. На майданчику я до них приєднуюсь, разом вони можуть хоч повністю зариватись в пісок чи в сніг (тільки в правильному майданчиковому одязі). А в школі хочеться, щоб дитина себе вже якось стримувала, хоча може це й не зовсім правильно.
avatar
Ну мама перегибает)))) хотя это полность Ее дело и последствия разгребает она))
avatar
Это все о Владе????????
avatar
Ні, не все ) Але дещо про неї ((
avatar
Це як то кажуть «собирательный образ» школяра молодшої школи.
avatar
Здається, у Олі шок, що діти можуть таке робити в школі? ))
avatar
У Оли шок от того, что это делает милое дитя -Влада))
avatar
У меня шок от все вместе. У Ильи было замечание не давно, что на уроке громко зевнул.)))) А вообще я стираю вещи Ильи только что бы освежить. Но может это пока, посмотрим. А про потерянные вещи может от каких то личных качеств зависит, у нас есть дети которые то кофту, то футболку, то папку с тетрадями забывают в классе, у Ильи все как то организовано. Но тут возможно еще играет роль возраст, он все таки постарше некоторых одноклассников.
avatar
Нет, дело не в возрасте.
Не знаю ни одного ребенка, кроме Ильи, у которого белая футболка после дня носки так и остается белой))
avatar
А якщо ваша дитина б"ється?
Або просто в класі є дитина, що б"ється, і ваша дитина скаржиться на неї щодня або періодично? Що робити?
avatar
Такие драчуны есть и в садиках. Подителям говорить. Если бьют мальчика — сдачи, если девочек — обязательно пусть папа идёт и защитит дочь. Конкретно так, чтобы не только этот мальчик испугался.
avatar
Вот тут на 100% поддерживаю мнение Яны. А если твой ребенок бьется, говорить, говорить и еще раз говорить, выяснить почему она так делает, может есть причина, ставить на место того кого она обижает.
avatar
Женя я уже боюсь школы))) ещё пару «а якщо...» и буду детей учить в лесу как Маугли, чем в школу ходить)))
avatar
)))) Я згадаю — напишу обов«язково )))) Спеціально для тебе ))))))
А ти не думай, що всі будуть так робити, а твоє звірятко маленьке ні ))) Доволі часто тихі діти входять в кураж, і ТАКЕ витворяють, а потім ще й спихують на тих, у кого вже авторитет хулігана. Не від вредності, а тому що за собою діти просто не помічають, що роблять шкоду чи ображають інших )
Можу написати конкретні випадки.
avatar
Оооо мой вот как раз и хулиган)))
Пиши-пиши интересно
avatar
в таком случае выбирай хоумскуллинг)
avatar
Копіюю в потрібну тему )))))

Якщо дитина ваша балуючись, рве або малює зошити сусіда по парті, не одроразово?
А якщо вашій дитині хтось так псує речі (і одяг буває спеціально посипаним ручкою, так так!)?

avatar
Якщо дитина весь час губить свої зошити, книжки, пенал, одяг.
Як реагувати, що робити?
Сварити, просити бути уважнішою, не звертати уваги й купувати новий щоразу, чи нехай ходить тепер без пеналу? )
avatar
Я однажды, лет в 8, пришла с танцев домой без куртки))) Без зимней куртки! Видимо поода была хорошая и я забыла ен надеть) Одноклассники принесли домой
avatar
Они просто ещё рассеянные, ругать тут бесполезно)))
avatar
1-2 класс мои теряли всёёё… пиджаки, телефоны, спорт штаны, ручки, туфли, тетради, пеналы. что-то находили, что-то нет. просила искать в школе, быть внимательнее, объясняла ценность вещи и т.д.

терпение иногда покидало меня, но Ева уже с 3 класса стала гораздо внимательнее.и чем дальше, тем меньше потерь. Правда вот в начале года (5й класс) потеряла пиджак… жаль, говорит поискала… но тут можно понять, они первый год начали ходить по кабинетам… я в 5 классе тоже много чего теряла, особенно зонтики-перчатки)
avatar
Делали всё вышеперечисленное.
avatar
Була днями ситуація.
Влада заборонила дівчинці одній взяти свій скейт. Я була така здивована, бо зазвичай вона завжди дає. А виявилось, що Влада знала, що дівчинку треба обов«язково страхувати, що сама вона падає з нього. А Влада трішки її покатала і більше не хотіла, хотіла гратись з друзями свого віку. От і заборонила брати.
Я б не сварила Владу за те, що не дає своє майно. Це ж її річ.
Просто вона завжди дає, а тут раптом жадіна )
avatar
А мой всем и все дает, кроме Вовки((( Типа ревность? На мой вопрос рочему так, говорит что детки же не видели такие игрушки вот он им даёт. Сомневаюсь((
avatar
Вовка и так пришёл на все готовое)))) не порядок!
avatar
дети имеют право быть жадными)
а тут ещё мотивация видишь какая. всё объективно и справедливо)

я во всех непонятных ситуациях стараюсь докопаться в беседе до мотивации поступка. Часто всплывают какие-то подобные моменты
avatar
Какие-то страшные вещи ты описываешь, Женя)
avatar
Прикинь, в школах не только учатся))) но кажется мы таким не увлекались))
avatar
А вообще я думаю мы все в школе чудили и в разном возрасте по разному, но тут либо мы уже отстали от современных развлечений школьников, либо дети пытаются привлечь к себе внимание взрослых — учительница, родители.
avatar
Про всяк випадок уточню про Владу )
Все що я тут описала — це все просто про учнів з нашого класу або просто знайомих.
Влада не б"ється )))

Про підняту руку, і неподобство у столовій — то про Владу :(
Я не знаю, на скільки вона себе шумно поводить на перервах. Бо взагалі, на майданчику та і вдома пошуміти та голосно покричати може і любить. Питала у вчительки — то зауважень нема.
Взагалі, зауваження від вчителя стосувались лише швидкого і неохайного письма (хоче перша виконати, про якість не думає). За поведінку зауважень не було.
Про шкоди розповідала дівчинка з класу мені або своїй мамі, а мама вже мені (це про руку та про столову).
А сама Влада мені днями розповіла, що вона сварить деяких дітей, тобто робить їм зауваження (хто сидить поруч) — щоб писали охайніше, щоб нормально склали речі і т.д. Я трішки в шоці ))) Особливо смішно це і дивно на фоні того, що пише вона сама не завжди охайно. Це вчителька її виділяє часто і ставить у приклад, я думаю, через це такі замашки зіркові (((
Кілька разів вже говорили на цю тему, вона щось не одразу зрозуміла, що так не треба робити. Дивиться на мене і видно по погляду — ще не розуміє, що не так. Каже, що то я просто не бачила, я б також зробила б зауваження на її місці.
avatar
Ох уж эти звёзды)))
avatar
Разговоры, разговоры и ещё раз разговоры… Даня с 4-5 лет не отличался хорошим поведением. В школе было наверно всё вышеперечисленное. На этой почве и наказания были и плохое настроение у всей семьи. Красный дневник. Неделя без замечаний — нонсенс. Чем не мотивируй. Позже оказалось, что большая часть проблем была не воспитательного характера, а физиологического.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.