Прямой эфир Приємний не приємний голос

Я помітила, що дуже солодкі приємні голоси у жінок мене через деякий час починають дратувати. Тобто мені голос приємний, але дуже довго (більше години) мене починає напружувати. Чому так?

27 комментариев

avatar
Ну і буває голос звичайний, а просто подача така манерна, спочатку цікаво і приємно, але довго — також напружує.
Якщо Берта Радуга зараз це читає — не ображайся )) Образити не хочу. Дійсно, дуже цікаво — але не довго, чомусь. От вона так манерно розмовляє красиво :) (це як приклад, хто по телефону спілкувався).
avatar
да тебя просто манера говорить раздражает, а не голос))
avatar
Ні, манера — манерою, а от сам голос також буває дратує ) І більше, ніж просто манера говорити.
Є дві дуже хороші знайомі, ну от не можу довго слухати ))) Манера- звичайна, а сам голос — як казковий, солодкий-солодкий.
avatar
ой не знаю, как может красивый голос раздражать?
avatar
складно пояснити )))))
avatar
А ще були випадки, коли я закохувалась у чоолвіків (ну, тоді в хлопчин, бо це давно було) — лише через голос ))) Були випадки, коли знайомились у темряві )))) Реально закохувалась, думала весь час про них (нього..).
avatar
Якщо знайомилась і бачила людину при цьому — то не закохувалась лише через голос. А от коли у темряві, а один раз — по телефону, то уява малювала… ))))
avatar
да, у мужчины бывают такие голоса...))
avatar
Свій голос завжди вважала огидним. Не знаю, як зі сторони він сприймається.
І точно знаю, на 100%, що моя манера говорити доволі часто дратує оточуючих )
avatar
какие глупости, Женя)
avatar
от бачиш, ти вже роздратована )))))
avatar
100%, ты даже пишешь раздражающе)))
avatar
То це через мене така слабка відвідуваність лисиць )))
avatar
Зато какие выдержанные, те что остались!)))
avatar
ох, тут можно было покопать конечно)) и про перфекционизм, и про разрешение «быть» себе и другим, принятие… и много буков)))

Голос (речь, пение) — это самое прямое проявление человека вовне, голос он настоящий, его не спрячешь за масками и условностями.
avatar
Ой, мені страшно о_О
Ще не пізно маленьку поправочку?))) Вважала огидним — в молодому віці. На скільки пам«ятаю, багато подружок так само вважали в собі не красивим багато чого, в тому числі і голос. І кожна одна одну запевняла що не правда, твій голос нормальний! А от в мене о_О ))) Ні, зараз я не вважаю огидним, але на відео записах і зараз він справді дивний :/ Не такий, яким я його чую вживу :) Але і не вважаю прекрасним ) Просто голос. Такий, який є
А те, що оточуючих дратую — ну це ж правда ) Чоловіка дратую )) Ну, не сам голос, а те, що я повільно говорю, або навпаки швидко і відволікаюсь (він так думає, що відволікаюсь, а мені просто вважається важливим відступити і більш розгорнуто розповісти). Роботодавців дратувала, бо тупила. Хоча потім всі звикали до мене, і сама робота моя влаштовувала. Швидких і чітких говорунів дратую (може слово дратую і не зовсім умісне і занадто перебільшуе сенс написаного мною, але іншого не підібрала, дискомфортно спілкуватись — може так?). Хіба це щось не нормальне, коли одні люди не подобаються іншим? ) Я думала, що це норма )
avatar
не напружуйся)))
avatar
Не знаю о чём ты) видимо ты больше воспринимаешь ушами, а не глазами, потому повышенная чувствительность такая)
avatar
Не знаю, меня голоса не завораживают, не отталкивают. Впринципе равнодушна ))
Может тебя начинает напрягать, т.к. ты подсознательно с собой сравниваешь?
У тебя хороший голос, а ты вообще самая спокойная и уравновешенная (в хорошем смысле)) ну, в моем видении тебя ))
avatar
Дякую )) Не подобався свій голос в період, коли все не подобалось )) Зараз мені якось байдуже, голос — то й голос, який є.

Та ні, не порівнюю з собою )
Після того, як написала — згадувала всіх знайомих з красивими голосами. Не всі викликають дискомфорт.
А ті, що викликають дискомфорт — скоріше викликають відчуття, що вони себе сильно стримують, типу спеціально приглушають голос, він не природній у них такий. Наче як «наіграно» і не щиро. Якось так.
Хоча я знаю, що вдома вони так само розмовляють о_О
avatar
«ті, що викликають дискомфорт — скоріше викликають відчуття, що вони себе сильно стримують, типу спеціально приглушають голос, він не природній у них такий. Наче як «наіграно» і не щиро»
можно подумать про ситуации (настоящего или прошлого)когда тебе приходится себя сдерживать, быть неестественной, ограничивать свою природу
avatar
Ага, в цьому руслі… Мабуть (
Ти знаєш, може це пов«язано ще з тим (я тут згадала :)), що я не можу себе перебороти і голосно взагалі щось сказати. Голосно і впевнено. Навіть однокласник колись помітив і підкреслив одного разу, коли я таки щось сказала голосно, ти пу „О, у Жені голос прорізався, а то або тихо або пищить“ ))
Мені простіше підійти десь до людини і сказати щось, ніж здалеку крикнути, позвати.
avatar
Тобто по-любому через те, що мені самій доводилось стримуватись?
avatar
по-любому нічого не існує) у кожного своя унікальна історія…
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.