14 комментариев

avatar
Я пам«ятаю, що колись вже обговорювали тему гостей-дітей.
Чи не змінилось ставлення? Діти то ростуть )

Влада і її друзі вже кілька років штурмують своїх батьків на тему піти в гості та запросити в гості.
Ну це жах якийсь )))
Ми хочемо, щоб діти погуляли на свіжому повітрі — а їм хочеться затуситись до когось в гості. Особливо гостро це питання в нас стояло влітку.
avatar
Влада дуже просить організувати піжамну вечірку в нас вдома.
Але як її організувати, якщо ми живемо в одній кімнаті? )) тата кудись сплавити — це можна. Але ж бажано було б і мамі хоча б десь в окремій кімнаті спати, щоб вони самі були, а то в чому тоді сенс? )))
avatar
Ми помітили, що якщо звичайне гуляння або на вулиці, або вдома назвати вечіркою, та ще якоюсь тематичною — то гуляти на багато веселіше )))
Бульбашкову вечірку чекали увесь день (по суті — просто вийшли ввечері погуляти з мильними бульбашками). А Влада до неї готувалась аж два дні )))
Готували рідину для мильних бульбашок за різними рецептами, крутили пальчки -формочки різні для видування.
avatar
Це видувалки )
Звісно, бульбашки все одно у формі шру видуваються, але ж весело з таких повидувати ) В ютубі побачили ідею.
avatar
Ще ми хотіли зробити піццу-вечірку.
Тобто запросити дітей додому, та разом з ними приготувати піццу. Щоб кожен собі зробив так — як хоче )
А прийти до нас — в костюмі будь-якого овоча (з папіру на голову малюнок підійшов би, як в садочку овочі на свято осені). А хто безкостюму чи аксесуару — готує на перед штраф у вигляді номеру (танець, пісня) або пропонує цікаву гру для всіх, в яку ще ніколи не грали. Якось так ) Але не провели, бо Влада поїхала на море (це влітку було). Може на канікулах чи просто на вихідних повернемось до цього питання ))
avatar
Да ты генератор идей! )
avatar
))))
Так я ж нічого нового не вигадала )) Все це придумали до мене )))
avatar
Ярик пару раз приводил друга со двора))) походили по квартире, продемонстрировал свои игрушки))) я мальчика угостила персиками и сплавила их на улицу, переживала, не ищут ли его родители. Ярика не пускаю никуда, хоть и просится. Он же будет забывать предупреждать, а я пойду искать и нервничать, ну на фиг)
avatar
Мои часто ходят в гости, и к нам бывает приводят. Когда идут в гости требую: предупреждать, брать телефон, вовремя возвращаться… ну и чтоб родители ребёнка были предупреждены.
Когда к нам хотят пригласить — чтобы был порядок, родители детей знали что они к нам, деятельность и темы вечеринок-встреч дети сами генерируют и воплощают… я не особо ограничиваю, напоминаю только чтобы все были целы и чтоб мои вещи без спросу не брали. Ева любит готовить для своих гостей или совместно с ними)
avatar
Оо, а у твоїх дівчаток є спільні подружки? Чи у кожної свої друзі?
avatar
у кожної свої подружки)
але вони вчаться в одній школі, тож знають подружок одна одної.

Була якось незручна ситуація, коли Єва запросила однокласницю свою, а та якось менш зріла і виявилося знайшла більше спільних ігор із Зоряною, а те що Єва пропонувала їй було ще не цікаво))) Єва сумувала, все це було трохи дивно)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.