Прямой эфир Холодно.

Прямой эфир: Холодно.
Як там у вас з температурою в квартирі? А на вулиці? В нас сьогодні вже температура опустилась до +2 градусів тільки, дуже холодно. Я сьогодні так замерзла, а прийшла додому погрітись і вдома не краще ніж на вулиці((( З опаленням чогось не спішать, ех(((

17 комментариев

avatar
Це майже я))) Так само роблю вдома, щоб погрітись))) поки тільки ще шапку двома не додумалась одягати))) Я сьогодні на вулицю вийду в зимовій куртці і в шапці напевно))))
avatar
мы тоже уже со вчера в куртках зимних, я лосины под джинсы начала одевать и ботинки утеплённые.
про духовку — та же история, погреться об тёплое, почему нет? И гладить так становится приятно, и напечь гору блинов)
avatar
Я уже тоже в зимней парке хожу)
А отопление мы сами включили уже пару дней как
avatar
у нас 15 градусов на улице, и отопление дома я пока не включала, только в ванной на полчаса. а вот с пятницы начнет холодать и тогда посмотрим — жару я не люблю (Андреа всегда говорит, что я устраиваю полюс холода в квартире, но мы приноровились — он носит флисовую кофточку, а я майку)
avatar
У нас дома все гости мерзнут, а нам в самый раз)
Но когда на улице +2, вариантов не много)
avatar
А при скольки это вам «в самый раз»?))
avatar
У нас дома температура градусов 18-20, ничего критичного) не знаю, может, потому что на полу нет ковров и часть пола в плитке, всем у нас холодно. А мы босиком ходим))
avatar
у нас тоже 18-20… все гости трусятся… выдаю тёплые носки и кофты)
из-за этого у нас по гостям сезонность… весна-лето все к нам, а осенью-зимой скорее нас приглашают, чем к нам едут
avatar
Ну по сути норм, но я тоже при таком мерзну)) хотя 18— 18ти рознь. Если влажность в норме то хорошо, а если высокая то холодно. Вот у нас 22—23 но влажность 70, бывает отопление включаю на пару часов, и Стопвологу уже поставили
avatar
От в нас настільки висока вологість, що вікна постійно мокрі((( Витираю їх тряпкою постійно і провітрюю трохи, щоб сохли і волога зменшувалась. І при цій вологості дуже холодно.
avatar
У меня в квартире +18, отопление я не включала и пока не планирую. На улице днём +5 было. Дети во флисе на голое тело ходят, я примерно так же. Меня устраивает такая температура.
avatar
А в нас як на зло увімкнули опалення як раз в той день, коли я отримала нову піжаму *Demon*
В квартирі нормально, доволі тепло.
Сподіваюсь, і ви скоро не будете вже мерзнути ((
avatar
У нас сегодня-2, и отопление включили тоже сегодня. Я так рада )) ещё не совсем тепло, но уже 17,5 в квартире))
avatar
У нас отопление включили вчера, НО, наша квартира загадка природы, каждый год одно и тоже. В зале батарея горячая, а в спальне и кухне холодные и так где-то неделю. Я люблю, когда в квартире 26-27)))) если 23 это жуткий холод, про 18 вообще молчу, Арктика!))) на улицу выхожу в шапке и пуховике)
avatar
В нас здається термометр домашній бреше))) Він був у цій квартирі, може куплю і виміряю температуру вдома. Вчора ввечері доречі включили батареї, але чогось в одній кімнаті тільки і це дуже врятувало))) Бо вчорашній день я провела під ковдрою і навіть поспала вдень замість того, щоб попрацювати))))) Ех))) На вулиці холодно, сьогодні пішла зранку сина в школу відвести в зимовій куртці в навіть не замерзла)))
avatar
Але сьогодні прийшлось залишитись з дочкою вдома на лікарняному. Трохи прохолодно, дуже волого, батарея ледве тепла в одній кімнаті. Тільки половину місяця прохворіли, три дня в садку і вже знову вдома, ех(( Хочу щоб всі були здорові і щоб було тепло. Бо вже і сама збираюсь захворіти(
avatar
Сьогодні вже трохи теплі батареї і діти такі раді, сидять гріються біля них)))) Ще не дуже прогрілась квартира, але трошки тепліше. Сьогодні мені навіть ранку не прийшлось докладати великих зусиль, щоб встати. Бо зранку вилізти з під ковдри в холод так важко))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.