Прямой эфир А в нас з вчорашнього дня живе черепаха)))))

Черепаха щукала собі дім через фейсбук і я подумала, що діти будуть раді і ми їй станемо хорошими опікунами. Вчора зранку зустрілась з дівчиною і забрала її до нас додому)) Черепаху вона мені «запакувала» в коробку і я на холоді не дивилась на неї, бачила тільки на фото в фейсбуці))) А прийшовши додому відкрила коробку, а там черепашище)))))) Вона реально велика. Сантиметрів 20 напевно довжина панцира. Ну це нестрашно))) Тільки акваріум, який я планувала взяти, буде їй замалим. Ну поки я ще думаю над питанням тераріуму в нас вдома, то вона купається в тазику і повзає по квартирі. Діти з школи і садочка бігли додому, бо там черепаха))) Переживають за неї, годують. чоловік ввечері прийшов і вона йому здалась також дуже великою і значно більшою ніж вона здається по фото)))))

34 комментария

avatar
Корм чогось гранульований не хоче їсти, може сьогодні зайдемо в зоомагазин і подивимось інший корм. Але ще в неї може бути період зимової сплячки, в природі вони в цей час вже сплять. Того вона не їсть, хоч я б сказала вона активна.
avatar
Вітаю з новим домашнім вихованцем )))
avatar
дякую))) там ще походу черепаха подорожувала по Україні і вона родом десь з зони Ато і її хтось привіз в наші краї, була в одній сім`ї, потім в іншій, тепер в нас, треба їй дати вже в кінці кінців притулок))) Віддали даром, а я останнім часом думала про купівлю маленької черепашки сину, а тут знайшлась величезна і безкоштовно)))))
avatar
Тепер діти спорять про те, як її назвати)))
avatar
І ще один плюс домашніх тварин в тому, що дітям цікаво за ними спостерігати, черепаха гуляє по квартирі, діти ще сьогодні ні разу не попросили мультфільми))))) Син забув, що він любить грати майнкрафт)))))
avatar
Это красноухая? У нас сухопутная)
Ты ей колбасы дай, помню бабушке внук отдал, так она ее мясом кормила, а как не было то колбасу лопала)))
avatar
Вона називається болотна, водиться в Україні навіть. Люди говорять, що в нашому місті в річці Смотрич навіть водяться. Як і червоновуха водиться і в воді і на суші. Цій дівчина, яка мені її віддала, давала рибу свіжу і вона не їла, може спробую ще м`ясо і ще личинки в зоомагазинах продають, які черепахи люблять. Здається гаммарус називається їх колись купували для черепахи червоновухої, що в мого брата жила. Чогось не їсть нічого, рот не відкриває взагалі для їжі. А сухопутна взагалі без води живе? І її і не можна в воду пускати плавати?
avatar
О це мого брата черепаха, потім ми її подарували Ромі Левандовському на день народження, але потім нажаль з нею щось сталось і вона довго не прожила, добре,
що їм ще маленьку подарували.
avatar
і фото Аліси з крихіткою)))
avatar
Она не умеет плавать. Только на песке живёт. Иногда в умывальник набираем ей по щиколодки))) воды и она кайфует))
avatar
ясно))) з однієї сторони це практичніше, бо коли діти нашу черепаху дістають з води, то вона робить калюжі, довго мокра ще))) хоч ми її ставили на тканину, щоб з неї вода стекла, але всерівно десь в складках вода залишається і потім син переносить її, а з неї вода капає)))
avatar
Не мала баба клопоту)))) у меня только такие мысли))) я на черепаху никогда бы не решилась)))
avatar
Чего? Самое безобидное существо. Не щнаю как водяные, а наша так сииидит себе в уголочке и травку жует. Не гавкает, по столам-диванам не шастает, шторы не обрыапет, не гадит в тапки, есть не просит))) А голос узнает, я ее когда кушать зову, голову высовывает и слушает, а потом пулей к кормушке))
avatar
о точно, вона ще й тиха)))
avatar
безобидное — да, но какое-то не домашнее)))
avatar
ахахах))) Ну черепахи зовсім безпроблемні, головне, щоб діти їй нічого не зробили. Вигулювати не треба))) Ще й хазяйка нашої квартири, яку ми орендуємо, просила не заводити тут котів і собак. На вигляд не дуже приємна тварина, не пухнаста))) Але мій син таке любить)))) Він ще мріє про ігуанну, або хамелеона))) Хоч це дуже екзотичні тварини і ще й коштують не дешево. Думала за хом`яка, але там тирсу постійно треба змінювати, і ще й вони кусаються і гризуть речі і все в домі, то черепаха навіть краща тварина))) Зовсім безпроблемна))
avatar
Оооо мой тоже хочет игуану))
Черепахи еще и шерсть не разносят, блох и не спят в кровати)))
Был у нас крысак, я повелась. Это жуть, оно воняло страшно, каждый день ему подстилку менять, кусался, если отпустить в доме хрен выловишь, в руки гадил) А потом он бежал и Андрей хотел двери закрыть перед ним, не успел и по ходу хребет ему перебил. Тогда мне его так жалко было ппц, и не вонял он мне уде так, и жалела его и отпускала. Неделю еще прлжил о все((
А вот у кумы была, попугайчик умер. Она ревет как белуга, я ржу))) Блииин а что ж будет когда ее любимая фран.бульдог покинет этот грешный мир?
avatar
вони любителі рептилій))) просила дітей не ставити на високі поверхні, щоб не звалилась з висоти, а з підлоги не впаде хоч. Бідний Андрій, ех( знаю в знайомих син задушив хом`яка, коли той просто тікав з рук і він його придавив сильно. Колись в мене в хом`як впав з висоти і вдарився сильно, стало гнити око, стало мутним, водила до ветеринара, сказав, що це безнадійно лікувати хом`яка і невдовзі він також помер. Діти ж засмучуються через таке і самим шкода. Черепахи ніби живуть довго, але всяке може статись. А любителі собак і котів взагалі сприймають своїх улюбленців, як дітей))))
avatar
Ты что! (
У меня попугай жил 5,5 лет, разговаривал, спал со мной на подушке и приходил на чух. До сих пор по нему скучаю (( они крутые! Слова песни Бон Джови Ван вилд найт подпевал и дико по комнате носился, все мои подружки его боялись )) пожозрительно ручной и отважный как для попугая. Был… :(
avatar
Ой для меня попугаи одни из самых нелбимых питомцев)
avatar
«Молодых черепах надо кормить каждые сутки, взрослых 2–3 раза в неделю.» То їх ще і годувати треба рідко)))) Взагалі зручні тварини)))
avatar
А вот черепахи — сильно на любителя))
Но если вы рады, то я за вас рада))
avatar
Син такий радий))) Вчора вона вперше в нас почала їсти, ми перепробували купу всього і нарешті з`їла трохи м`яса, то радості не було меж))) Мій син просто любить таке, в нього більшість іграшок — динозаври, ящірки, змії, ігуани, жаби, комахи, жуки)))))) Черепаха навіть колись іграшкова була, поки її не розламали. Походу ця болотяна черепаха ще краща за червоновуху. Не кусається. Ті більш агресивні. Така спокійна, повзає по квартирі, або плаває собі))) Вчора син зробив тераріум з конструктора на підлозі з іграшок і в один відділ поставив черепаху)))) Сиділа собі спокійно, виконувала роль жителя тераріуму, то поспала)))))
avatar
Поздравляю с питомцем, а как в итоге назвали эту попрыгунью? Я бы не отважилась, побаиваюсь змеиноголовых зверьков, хотя питомец удобный. А куда она ходит в туалет?
avatar
дякую) ніби її називають Чері))) хоч дочка її називає Катя, бо так звати її подругу і вона так всі іграшки і ляльки називає))))) ніби по всім описанням дівчинка. Останнім часом їла через два дня по дві рибинки маленьких, потім там і в воді було щось схоже на кал. А так то по квартирі, де повзає все чисто, знач і в туалет ходить рідко))))
avatar
Син попросив купити риби живої для черепахи)))) але в нас сьогодні ринок зачинений, хіба в Сільпо є жива жива, але велика. Шкода, що дорослі черепахи мають їсти раз в 2-3 дні, сьогодні вже може не захотіти їсти.
avatar
о, я бачила ту історію на фейсбуку) цікаво читати… я про черепах не замислювалася якось… мені коти рідні)) а от діти постійно просять тваринку, я вже думала про хом*яків, кожній по одному, хай проживуть той досвід.А чоловік проти них.
Він зараз все серйозніше думає купити собаку Єві до дня народження… я з собаками дуже мало знайома, сумніваюсь дуже.
avatar
Я останнім часом думала про хом`яків і ще ми в магазині розглядували часто черепашок і син хотів))) А тут черепаха шукала дім))) Вона велика і безпечніше пускати її повзати по квартирі, бо її видно. Хом`якам дуже часто треба змінювати тирсу в клітках, бо від них погано пахне. Я колись розводила, то я щось навіть не хочу зараз з цим гратись. З черепахою якось простіше. В неї скоро буде тераріум, там воду рідко міняти, а готувати треба в раковині наприклад. Вчора вона в нас з`їла дві невеликих рибки цілих)))) Діти переживають за неї, годують)))) Собаки це чудово, в вас свій двір, бо в квартирі треба постійно виходити гуляти, вдома саму не залишиш. А нас буває зранку і до вечора немає вдома. Там ж і їжу давати собаці треба три-чотири рази на день)))) Можна ніби залишати наперед на день. Хочу собаку, коли ми будемо жити в своєму домі))) Може якраз Єва буде гуляти сама з своєю собакою)))
avatar
Ще б їй тераріум підготувати. Мій брат мені даром віддасть, ще не знаю чи там є лампи, якщо немає то купимо. Вона в силах з`їсти цілу рибину)))) Тільки я потім подумала, що краще різати рибу на частинки.

Фото тільки не якісне, якраз схопила рибу і ковтає))))
avatar
Наш маленький монстр, але добре, що дітей не кусає, вони її самі годують. Сьогодні якраз давала з сином їй рибу знов, дві невеликих штучки через два дні всього лише їсть. Ми купили за 20 грн цілий кілограм дрібних рибок і їх вистачить на місяць або й довше.
avatar
Классно вам) А нам приходится салат зимой покупать, а он зараза, стОит как кило рыбы))
avatar
О то вегетеріанцям дорого виходить, може той салат можна посадити в горщику на вікні вдома? просто в нас ще дешево виходить все. Купила в бабусі, чоловік якої напевно сам наловив ту рибу. Ще й дрібну рибу дешево завжди продають, а нам якраз дрібну треба. Для їжі вона не хороша, а для черепахи в самий раз)))) Поки трохи тільки свинини їла і більше не хотіла і два рази рибу. А там можна буде по черзі давати. Свинини з`їла мало взагалі, то вона ще й економна.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.