Прямой эфир Укрпошта. Як думаєте.

Мені щойно написала дівчина, що посилочка загубилася.
Я пам«ятаю, як колись вже були тут дебати про те, хто має шукати посилку :)
Але ситуація така, що посилка числиться вже на відділенні отримувача. І мало того — вона отримана (так тільки числиться, на справді — ні).

Чомусь покупці мені пишуть, що посилки губились, вони їх шукали — тільки коли вже посилки знайдені. Щоб я шукала посилку — лише одна, мабуть, мені повідомляла.
Так от, дівчина у п»ятницю підійшла на своє відділення, по номеру її посилку знайшли, видали чек. А потім стали шукати саму посилку вже на складі — і не знайшли! Але на сайті з цього моменту числиться що посилка видана.
Дівчина пише, що вона і в суботу приходила шукати посилку — не знайшли. Піде ще сьогодні, у понеділок.

Я, як відправник — несу відповідальність за посилку, і я маю її шукати. Але в такій ситуації, що посилка числиться на відділенні отримувача — все одно я маю шукати, дзвонити? Це я питаю на майбутнє. Зараз я не зможу дзвонити і шукати, тому що якщо я подзвоню на гарячу лінію — мені скажуть, що посилка видана (бо так за номером числиться). Чи все одно мені кудись дзвонити і шукати? Що робити?

9 комментариев

avatar
Ну що? Ну що робити? ))
avatar
Мені доведеться заново робити замовлення, якщо сьогодні посилка не знайдеться.
(( Чи лише половину?

Я вірю дівчині, що вона її не забрала. Просто сказати — замовляйте ще, то не мої проблеми, що посилка загубилась — я не можу. Але і я не мільйонер, і на тій косметиці не дуже багато заробляю, кинути цю справу думки все частіше приходять..
Чи як мені вчинити?
avatar
Если она расписалась в Ее получении не получив по факту, то кто ей доктор? Ты то тут при чем??? Она протупила. Не вздумай дарить ещё одну посылку, Жень, ты че))) пусть предъявляет почте! Тебя там не было и ты не причём! Посылка доставлена к ней на отделение.
avatar
А якби вона не розписалась, і якби так і числилась на її відділенні?
Я ще й на майбутнє уточнюю, як тоді мені шукати посилку чи що робити? )

Вона пише, що там у них на відділенні якось позначено, що посилка не вручена. Я посилки оцінюю, і ця оцінена на суму замовлення. Вона пише, що буде писати заяву на відділенні сьогодні чи завтра, якщо не знайдеться таки. Мається на увазі, що їй повернуть гроші?
avatar
Если оценена, то ей должны вернуть деньги. Как ты можешь искать то, что находится на Ее отделении? Даже не в пути…
avatar
Посылка принадлежит отправителю, на каком бы отделении она не лежала, до того момента, пока о её получении не распишется получатель.
Я думаю, что тебе бы следовало писать-звонить, если бы она не поставила подпись. Чек об отправке с номером у тебя. Но раз поставила, придется ей искать правды. Я понимаю, как оно было: у нас на отделении тоже сначала дают бланк на подпись и дату, а потом неспеша идут на склад. Ок, подписала. Но зачем было подписанный бланк отдавать, не получив посылку?)
avatar
А вообще думаю, что найдется посылка. Раз отмечена, что лежит на отделении получателя, значит, она таки туда пришла, может, под другими посылками не заметили. У меня так с китайскими бывало, а там же вообще никому ничего не докажешь. И ничего, находились.
avatar
Сподіваюсь, знайдеться. Я описала, як вона хоч виглядала )
avatar
Я зрозуміла, дякую! )
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.