16 комментариев

avatar
Я вирішила, що цього року не буду щодня і навіть щотижня підкладати записки з завданнями, цукерки, подаруночки та матеріали для поробок.
Я одразу все підкладу на ранок 1-го грудня і все :) І нехай вже робить щось тоді, коли буде на це час.
А то досвід минулих років показав, що завдання накопичувались, на них не вистачало часу. Може я дуже складні завдання давала :( Чи великий об"єм (тобто не одного сніговичка на ялинку, а одразу 3-4). Та і з матеріалами для творчості не вигідно. Матеріали після першого завдання лишались і їх би вистачило ще б на кілька завдань (фарби, блискітки, картони, фетри та інше). Але в записці якось не красиво було писати зроби те з матеріалів, що ти отримала позавчора :) А якщо взагалі не підкладати матеріалів — то Влада дуже розчарована читала ті записочки )))

А ще Влада підкинула мені ідею, що можна зробити замість адвент-календаря (бо наш календар за два роки зіпсувався, з картону був зроблений) — коробку типу поштову скриньку. От я в ту коробочку і все-все складу на цілий місяць уперед — пару журнальчиків з ідеями, фарби-блискітки-фетр-гудзики, що тільки зможу підготувати та ще солодощів трішки і набір пряничків.
Нормально буде?
avatar
Я не правильно зробила в самий перший рік, коли зробила їй календар. Щодня підкладала матеріали. А треба було тільки записки та цукерочки. А матеріали підбирати разом вже в магазині. А то почала так робити, а потім на наступний рік коли вже не могла щодня матеріали підкладати — вийшло не дуже красиво ) Було трохи розчарування у декого )))
Зараз вона знає, звідки брались ті записки. Але продовжує робити вигляд, що не вкурсі, домовились ще влітку, що продовжимо «гру»
avatar
Сподіваюсь, що прянички приїдуть у строк.
avatar
Я всі роки збиралась зробити цей календар і в мене ніяк руки не доходили))) З печивом зручно)))) Не треба нічого малювати і клеїти)))) Я от також б не вспівала з дітьми все заплановане робити. Не знаю де стільки часу взяти))))
avatar
А де замовляла і яка ціна? Я б теж хотіла діткам своїм але в мене їх двоє то треба буде два календарики дивлячись яка ціна
avatar
speshka.com/users/alesia_k/ — це підрозділ клумби )
У цієї дівчини там полистати об«яви з пряничками.
Цей набір пряничків малесенький, вони ніби цукерки будуть виглядати. Вся коробка — 20 на 20 см
avatar
Классные пряники!
И идея супер! ))
avatar
Интересная идея. Только вот я где-то читала, что пряники с глазурью могут храниться 2 недели. Или это от глазури зависит? Может есть которая и дольше остаётся съедобной, я не очень в курсе.
avatar
Я уточню у продавця о_О
Інші прянички ми замовляли якось у іншого продавця по сусідству, то вона казала наче про термін 2 місці, чи навіть 3 місяці..

Але ти права, треба уточнити. Раптом що — просто їх швидко з"їмо ))
avatar
Да ладно!
Я как-то, наряжая елку, в ящике с игрушками обнаружила прошлогодний пряник. Да, сухенький был, но и на вкус хороший, и ничего, жива))))
Я не призываю есть прошлогодние, но уверена, что ничего с ними не случится за месяц
avatar
Я так і не спитала, скільки можна зберігати, там десь промількнув в об«яві строк (точно більший, ніж 2 тижні — до 2-3 місяців, здається). І пряники дійсно були їстівні до 31-го грудня, я куштувала )
Правда, прянички були не просто в коробці, а ще й запаковані порціями по 6 штучок у маленькі прозорі пакетики, і відкривали пакетики по черзі, може за рахунок тих пакетів вони збереглись.
avatar
Хорошая ленивая идея))

Я с легкой тревогой жду декабря, потому что надо будет вывесить календарь и тоже не особо представляю, когда будем успевать делать задания…
avatar
Що ви там наробили з Машею та Дімою-Небудюном у ході підготовки з календарем? :)
avatar
Уже и не вспомню)
В этом году Дима ещё слишком мал, чтобы понять, что в карманах, кроме кахфэт, есть ещё и задания. А Маше лень их было делать, да и особо некогда, потому задания были легкие) чего -то эдакого и не вспомню
avatar
Хочу поділитись вже реальним відгуком :)
Всі малюночки на пряничках — були вживу такі класнючі! Ці прянички — як цукерочки по розміру, і дуже прикольно виглядали на них малюнки мініатюні. Влада була у захваті, з задоволенням кожного ранку бігла до коробки, щоб з"їсти один пряничок.
Я, чесно кажучи, не очікувала, що вона реально буде по одній штучці їсти )) Я думаю, що я б не втрималась, і з"їла б усі ті пряники за два рази до чаю )))
Я спитала (як тільки могла завуальовано :D ), чи хотіла б вона і наступного року отримати такий календар, чи щось інше — хоче такі ж прянички :)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.