Прямой эфир Сон ((

Наснились мені сьогодні вночі мої однокласники.
Ми кудись їхали, зупинились, повиходили з машини. В нас були там якісь справи. А коли я повернулась — машини вже не було. Типу вони поїхали без мене. Стала я шукати спосіб, як мені доїхати назад додому. І тут як у фільмах в куряві з пилу вимальовується мотоцикл, а на ньому — мій одногрупник (не однокласник, а одногрупник!). З пишною зачіскою, кудрявим волоссям та чомусь волосся висвітлене :) (як у янгола)
Я так зраділа, і питаю чи він за мною. Зараз я вже не пам«ятаю, що він відповів, але здається так. Поїхати з ним я не встигла, прокинулась. Лежу і думаю, так дивно, снились однокласники — а потім з»явився одногрупник. А потім я згадую, що цього одногрупника більше немає серед живих о_О Я не пам«ятаю, коли саме він помер, чи пройшов вже рік чи ще ні...
Мені так стрьомно сьогодні через цей сон (((
Він має щось означати чи просто маячня якась?
Я не згадувала напередодні ні про нього, ні про одногрупників, ні про однокласників ((

5 комментариев

avatar
Я в таких случаях ставлю свечку в храме за упокой.
avatar
Дякую. Я якось не ходжу в церкву, не знаю, чи дійду (
Якщо не ставити свічку, то ще щось можна зробити?
Таке враження, що він просто хотів мене здивувати, привітатись. Ми дружили, коли вчились. Відчуття у сні були дуже приємні, дуже радісно було його побачити. І ми не поїхали нікуди. Може просто передав привіт типу?
avatar
Скорее всего просто скучал и решил поздороваться)). Если не поехала с ним это хорошо. Я в такие штуки верю.
Андрею когда 4мес было, мне приснился брат мужа, а я его живого всего один раз видела и то со спины. Луг такой красивый, солнечно и я с Андреем на руках. Он к нам подошел и говорит мол пришел на племянника посмотреть, познакомиться, ато большой уже а мы и не знакомы. Я ему в руки дала Андрея и он с ним пошел гулять. Потом отдал.
И до этого ещё был снился, про наши с мужем отношения рассказывал, что и как будет.
А вообще это у меня от бабули, это она мне как-то рассказала, что если покойник снится то не надо бояться, а можно спросить и тот правду скажет за всё. Много таких снов есть))
avatar
Мені бувало снились померлі люди і я не ходила в церкву свічку не ставила, після того все було добре. Просто це десь в підсвідомості переварюється якісь спогади давні. Або душі померлих мають з нами деколи зв`язок.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.