Прямой эфир В мене новеньке замовлення :):)

Замовила знайома, щоб я зробила їй скрап-альбом. Я їх раніше не робила. Мені дуже цікаво спробувати. Але з іншого боку дуже боязко.<bНе знаю, що з цього вийде :):) Але от дивлюсь майстер-класи, різні варіанти оформлення. І так хочеться і собі такий альбом, і Владі дівчачий з секретиками :)

Потім покажу, що в мене вийде. Сподіваюсь, хоч не зіпсую ))) Я попереджала, казала, що може їй краще замовити у професіоналів цієї справи. Але вона настояла, щоб я робила )
Якщо людина впевнена, то і мені треба знайти ту впевненість в собі )))

16 комментариев

avatar
avatar
Гарно ж? )
avatar
Очень) люблю такие штучки)
avatar
На картинке красиво, с удовольствием бы потрогала-посмотрела—изучила. Знаю какой это труд — создать такую коасоту. Но считаю аболютно не практичной штуковиной, и себе бы не купила))
avatar
Симпатичные экземпляры) но мне как и Тоне, интересно только полюбоваться
avatar
Очень красиво, но я не понимаю для чего они.
А у тебя получится, даже не переживай))
avatar
Так а чого вони не практичні? Вони сильно пиляться? Чи розлазяться? Чи мало фото вміщують? Чи просто тому, що це альбом? ))
avatar
Ну вот я сразу представила все эти цветочки—бабОчки разбросаными пл дому. А если его прятать то смысл ему быть таким красивым и спрятанным)), а есл и не прятать то куда ставить?
avatar
о в нас на дитячому альбомі фабричному були такі малюночки наклеєні і вони потім валялись по дому)))) і взагалі діти дуже псують фотографії і особливо фотоальбоми, що дійсно прийдеться ховати, або в когось діти не варвари))))))))))))
avatar
Да, есть дети не варвары))) но это не о моих))
avatar
і не про моїх))))
avatar
)))
Можливо тому, що Влада в мене одна ))))
Але альбом може і буде розбіраний на молекули, але не від варварства, а від любові ))))) Я Владі хочу зробити, я точно знаю, що вона його буде передивлятись щодня, весь рік а то і більше )) Особливо якщо там буде купа секретиків, відкривашок, таємних карманчиків ))
avatar
От потренуюсь на цьому — і вже знати, що до чого )
Чисто дівчачий для Влади, з фотками її та її друзів, чи щось таке )
avatar
Думаю Влада таке оцінить))))
avatar
Влада напевно дуже акуратна, а моя Даша стільки шкоди робить))))) З віком ніби вже менше, але все рівно буває. Останнім часом вона багато всього порізала, вже прийшлось сховати ножиці. Книжки навіть постраждали і іграшки м`які, ще одяг і волосся)))) Альбоми вже які були давно сховала))))
avatar
Гарні такі альбоми, думаю в тебе все вийде, листівки такі чудові робиш!!!
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.