Прямой эфир Ну, Влада, як боротись?

Я розумію, що сама і винна, що у неї тепер манія — страх запізнитись.
Але мені це вже набридло, хочу це змінити.

Був період, коли протягом року ми майже кожного разу запізнювались на танці — запізнювались на 1 хвилину (+-), або приходили зовсім впритик і треба було дуже швидко перевдягатись.
Я виправилась, не дозволяю собі такого зі школою та з танцями, в школу реально за півтора року запізнилась всього два рази (ну тобто прийшла впритик перед дзвінком, не заранше), і на танці один раз запізнилась.

Зараз Влада буває впадає в якийсь транс зранку, і я змушена її підганяти. Але так доволі рідко буває. В основному вона мене підганяє (хоча нема на те причин!), ниє, нервує, виїдає мозок чайною ложечкою — щоб ми пошвидше виходили, щоб я швидше вдягалась, швидше їй зачіску. І кожного разу просить розбудити її пораньше.
Я стала будити раніше. Але це її також вже не влаштовує, треба ще раніше.
Сьогодні зранку бігла в школу — я за нею не встигала, захекалась. Прийшли у школу в 8,00 (уроки починаються в 8,30). І при цьому вона скандалила зі мною і просила, щоб завтра ми вийшли дому не в 7,50, а в 7,35-7,40.

Я завтра таки відведу її в 7,35, як вона просить. Але один раз. І дуже сподіваюсь, що вона годинку посидить до школи одна з охоронцем (це якшо школа вже буде відкрита у такий час, я не знаю коли точно відчиняється) і більше не буде скиглити та бігти в школу. Але що, якщо їй сподобається так рано приходити? о_О

26 комментариев

avatar
Може її страх запізнитись і не пов«язаний з моїми колишніми запізненнями.
Це не так важливо.
Може вона просто хоче найперша приходити — типу круто ж прийшли в школу першій і чекати годину до уроків )))
Але мене це не влаштовує.
По-перше, вона не лягає спати вчасно, щоб зранку її можна було раніше будити. Вона вже на другий-третій день тижня дуже стомлена, і мені хочеться, щоб вона поспала максимально. По-друге, я не хочу вставати раніше. Ну чого я маю рано вставати, якщо в цьому нема необхідності?
Я встаю так, щоб нагріти/приготувати сніданок усім, обід на роботу чоловікові. Доскладати речі, якщо це потрібно, до школи. Самій нормально вмитись, зібратись.
А потім вже бужу Владу та чоловіка. Якщо Влада встане зі мною, то вона мені не дає нічого зробити — ходить за мною, псіхує і підганяє. А нащо підганяти, якщо я все роблю вчасно? )

Що мені робити?
avatar
Звести ей собственный будильник?

А вообще, скорее всего, это как с лифчиками. Уступишь пару раз, поскучает одна без подружек, и успокоится.
Как вариант, можно договориться, что выходите в 8:00, и пусть каждая из вас сама определяет темп и время на сборы.
avatar
Будильник в неї є, прийшли до того, що не зручно ще й їй заводити свій будильник.
Тарабанять мій і чоловіка по кілька разів за ранок і так ) Вона сама перестала заводити свій, і один з них навіть подарувала тітці.
Так і що дасть будильник?
1,5 роки це продовжується :(
Ми домовились про час виходу. І домовились про те, що якщо вона встала раніше — то займається своїми справами (зарядку може зробити, повторити уроки, погратись в кінці кінців). Вона так і робить з гарним настроєм — один максимум два ранки підряд. А потім якщо продовжує вставати раніше, то ходить за мною і підганяє і нервується і мене нервує.
А на другий-третій день її вже не влаштовує той час виходу. Хоче ще раніше.
Мені треба гарну таку бесіду проводити, все детально пояснювати, всі причини, чому не варто так рано вставати та виходити. Розуміє. Але через деякий час все знову і знову повторюється.
Ти б уступила б, так?
Ну, напевно спробую. Я їй і так вступаю, але в межах розумного у моєму розумінні.
Треба поступитись і зробити зовсім все як вона хоче? )
А ще там є пару дітей, у яких батьки рано біжать на роботу та просто змушені заранше заводити дітей. От сьогодні у 8,00 вже одна дівчинка сиділа в школі з класу. Якось мені не хочеться підлаштовуватись під чужих мам, які прив«язані до своєї роботи о_О
Я сьогодні щось у розпачі )))
avatar
Ого, 1,5 года? О_о

Так может дело в той девочке, которая на 8 приходит?
Лифчик же онв тоже посмотрела у подружки?)
avatar
ну, з першого класу )))
avatar
Я не подстраиваюсь под детей, а делаю так как считаю нужным.С каких это пор яйцо управляет курицей? Не иди у нее на поводу, потом еще сложнее будет
avatar
Блііііін ((((
avatar
Пунктуальность — отнюдь не худшее качество, я бы не присекала. Вопрос в излишней эмоциональности, я так понимаю.
avatar
у виїданні мозку кожного ранку ))))
А існує поняття нездорової пунктуації? )))
Я тут згадала ще одну парочку людей, що приїжджають на вокзал за 3-5 годин до відправки потяга, і при цьому летять захекуючись і дуже нервують, що запізнюються, а якщо ти не встигаєш так само швидко зібратись (ну і не сильно хочеш так рано виїжджати з дому) — також виносять мозок )))
Це Владині бабусі дві -близнючки (моя мама та сестра). Може це спадково передається? )))
avatar
ой, пунктуальності ))))
avatar
Я, наверное, лучше пройду мимо.
У меня родители за 2 часа до поезда всегда приезжают, а я весь универ за час до пары приезжала, чтобы в пробках не сидеть.
Не советчик я здесь))
avatar
Так в тебе причина була рано приїжджати. Чи все одно приїжджала б так рано, якби і пробки не були на заваді?
Ну, 2 години — це ще більш-менш нічого…
avatar
Я тоже так, вообще и мысли бы не возникло вестись на такое.
avatar
Інші мами, а що ви робите, коли вам дитина активно і дуже гаряче щось просить? :(
avatar
От термін — 1,5 роки, навіть не 2 місяці?
avatar
Смотря что просит ведь! Ну самодурство же чистой волы, прости, Жень)))) не, я в таком не участвую.
avatar
Я всегда за 5 минут))) даже до поезда! Проколов не бывало)))
avatar
Ты просто не жила в большом городе, где вполне можно в неожиданной пробке простоять часа 2
avatar
Да, в Києві можливо все )
А моя мама з Куп«янська їде ось так за півдня наперед виходячи з дому ))
За цей час, що вона проводить перед потягом, можна 3-4 рази проїхатись назад додому, якщо щось забуде ))
avatar
Заставить маму встать раньше, чем нужно? нереально))
Опоздание — моё второе имя, блин. Но, правда, на вокзалы я приезжаю вовремя, с запасом на полчасика, однажды бежала с сумкой на автобус — не понравилось.
Сын бурчит на меня иногда, если опаздываем.
Поговорить с Владой, что маме нужно поспать утром? У нас невыспавшаяся мама + злая мама. Или просить отменить вечером что-то интересное и укладываться на час-два раньше?
avatar
Я б не велась на таке))) Чогось вона зарано хоче приходити. В 8-8.10 взагалі чудово, а так то що ж робити їй так довго в школі. Хоч в нас ситуація протилежна))) В нас діти копухи і довго збираються. Ми то запізнюємось рідко, в основному, якщо маршрутка проїде повна людей і не зупиниться, тоді ми не встигаємо, бо поки інша приїде, то вже час витрачається зайвий))) А так нам їхати десь 15 хвилин до школи і ми виходимо з дому в 7.45-8 годин. Діти встають в 7, ніби є година на почистити зуби, одягнутись, випити чай з бутербродом, але вони роблять це дооовго. Приходиться постійно нагадувати, щоб не грались і не сиділи просто так, а щось робили))) Я буває встаю в 6-6.30, але я в цей час ставлю бутерброди з сиром на сковорідку і щоб вони втигли охолонути до виходу, випиваю сама чай в спокої, читаю книжку, ще готую всім речі, сама себе в порядок привожу, збираю їжу на роботу, в школу. Вставати раніше я б не хотіла)))) Думаю Владу треба переконати, що немає сенсу спішити і так рано приходить. Деколи і можна запізнитись)))))))
avatar
Не заходила в цей топ, бо треба довго описувати, що в нас у четвер трапилось, і чому ми закрили тему щодо прийти пораніше :)
Але все ж приводити вчасно я буду. Але що таке вчасно? Уроки починаються в 8,30, але вчитель наказує бути в школі в 8,15 — в цей час +- вона приходить і можна зайти в клас. вони ж у класі знімають верхній одяг, перевзуваються — на це треба час, а місця мало і дітей багато. Там відбувається велика товкішня.
Тобто на цей час — на 8,15 — я гарантовано маю привести її.

Мене турбує питання — як позбутись буркотні та виїдання мозку зі сторони Влади? Вона реально вже протягом 1,5 роки хвилюється і боїться запізнитись? З цим що робити? Я не залізна, в мене вже не витримують нерви це чути щоранку (і плюс перед танцями те ж саме три рази на тиждень).
avatar
Заинтриговала))
avatar
Не знаю что и сказать.Я на Катю раз «гавкну»чтоб не нудела, она больше никогда по этому поводу не заикнется.Женя будет тошнить пока не добьется желаемого, я ему один раз говорю, на последующие мольбы игнор, и не реагирую, постепенно его попускает.Все от ребенка зависит.Но мои бы точно не осмелились меня подгонять
avatar
а не може бути, що вона проситься в школу раніше, щоб з дітьми перед уроками награтись? але я б на такі підганяння не пішла… я зранку й сама поспати люблю)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.