Прямой эфир Нужен Ваш совет)

Уже смотрю наряды для школы) кто сейчас в первом классе, кто идет в этом году) сколько и чего надо?)

55 комментариев

avatar
Вот, что ине нра)
avatar
Что скажите?)
avatar
Дуже красиві фото ти виставила )
Але не всі вони зручними будуть та функціональниим.
Важливо дізнатись перед покупкою одягу — який клас? Сонячний, теплий чи холодний?
Бо наш клас сонячний, та плюс дуже багато дітей. То ж нові трикотажні блузки з щільного трикотажу не носяться, бо в них спекотно у класі. Сарафани виглядають дуже красиво, але в них також спекотно, в спідницях або штанах краще.
Всі мами, з якими я говорила на цю тему, після першого класу сказали, що красивих рецей більше не купуватимуть для щоденної носки — вони не зручні, або замазались і не відіпрались (фарби, ручки), або зачепились і порвались. Якось так )
Ну і нема необхідності купити все-при-все до 1-го вересня. Можна все те саме потім докупити, коли буде в цьому необхідність, і ти вже розберешся що саме вам потрібно (саме для вас, саме для вашого класу).
Якось так )
avatar
Ну і застібки мають бути зручними. Бо перевдягатись на фізкультуру та після треба швидко, мільйон перламутрових гудзиків на красивій блузці будуть заважати )
Піджак я не купувала, і за півтора роки тільки один день був такий, що нам би він знадобився, можливо.
Є кардиган трикотажний — і то його за перший рік разів 6 Влада вдягла, і цього року 1 чи 2 рази.
avatar
Класс теплый) солнечная сторона)) пожалуй от блузок откажусь) посмотрю кофты трикотажные)
avatar
Хочу сейчас начать все покупать, а то потом накладно будет)
avatar
Я пошила, юбку и болеро (костюм), сарафан (носим часто)пару блузок (короткий и длинный рукав), вышиванка, пару водолазок, но практически их не носим т.к в школе жара, шорты черные классика, рекомендую, очень практично, джемпер трикотажный постоянно в ходу.Платье так и не пошила, ленивая я жопа.Брюки есть, но Катя не жалует.
avatar
Так смотрю теперь шорты) но хочу с карманами)))
avatar
У нас с боковыми карманами и сзади листочка обманка.
avatar
А в чем идут на 1-е сентября?) Мне очень нра черное платье с белвм воротником)))
avatar
Мы были в юбке и блузке, требовали вышиванки, но я не одела
avatar
Красивые фотки :)

А я краем глаза видела где-то, что школьную форму отменили…
avatar
Отменили, но я за классику)))
avatar
Это уже купила на каждый день)
avatar
І в нас так, вже в першому класі вияснилось, що треба зручні речі. Ґудзики — це не зручно, бо так само переодягаються кожного дня, три рази в тиждень фізкультура і два рази в тиждень танці і кожного дня треба зняти сорочку/блузку і потім одягнути і це довго і не всі ґудзики вони самі можуть застібнути. В нас ще й ніби обов`язкова шкільна форма. Але всі носять щось під форму. Останнім часом я вже давно сину не одягала брюки і піджак))))) І так само світлі речі замазувались фарбами і ручками, а на білому чомусь найважче відпираються такі плями. На перше вересня щось святковіше треба і цей наряд потім буде актуальним на шкільні свята. Для дівчаток стільки всього, такий вибір фасоні. З хлопцями якось простіше)))
avatar
Спасибо) буду учитывать практичность нарядов)))
avatar
Не соглашусь с тем, что с мальчиками проще)) В том то и дело, что у девочек большИй выбор+ аксессуары помогают. А подобрать мальчику стильный костюм среди тысячи одинаковых сложнее(( вот я задалась поисками наряда на выпуск Андрею, это ж ужас, всё одинаковое и не интересное(( Нужно суметь брюки с рубашкой сделать стильными и красиво(((
avatar
Ого, и мне пора…
avatar
Есси шо создавай прст))
avatar
Я даже не знаю где брать брюки на такую мелкую жопу)))
avatar
о може будуть, мій син також ніби худий і ми знайшли ідеальні брюки і ще там є резинка в поясі і можна було б трохи стягнути))
avatar
Я пока ещё целью не задалась, сначала продумаю образ)
avatar
В тебе ще поки є багато часу)))
avatar
худий? де?))) Вам до бухенвальда ще ого-го)) ти, напевно, Влада давно не бачила))
avatar
Не видела Влада, но мой мелкотня)))
avatar
ой, це я тобі відписала? то до Аліни планувалося)) а стосовно твого і мого, то мені здається, вони приблизно однакові… скільки Ярік зараз важить?
avatar
я ж кажу, що однакові))
avatar
ну Влад маленький зростом, а Саша вищий, але худий, штани спадають деколи з нього також))) Беру з резинками, щоб стягувати в талії завжди))) І тут брюки знайшли, які ідеально сидять))))
Мені вже кажуть, що я його не годую))) Правда він хворів останнім часом і дійсно мало їв))
avatar
В чилдренплейсе, помимо обычной размерки (регюлар), бывают вкладки с размерами на тощих (слим) и полных (плас) детей. Я как-то Маше скинни джинсы из размерки слим взяла, думая, что у неё худые ножки и попа по сравнению с детьми из группы.
ну, она в них, конечно, влезла, но так и не носила — очччень узкие и супер в обтяг. А жаль, крутые. Никак не дойдут руки пофоткать и продать.
avatar
А у Алеськи такие же худые ножки?)))
avatar
13 кил на метр роста)) худые и попа с кулачок. Мне как-то твоя Маша худенькой не казалась, как раз средненькая, без перегиба в какую либо сторону.
avatar
Ну на фоне девочек из группы она всегда меньше и худее)
avatar
это вполне возможно! девочки сейчас ого-го!
avatar
⬆это был завуалированный вопрос, не надо ли вам джинсы))
avatar
А я поняла сразу ))
avatar
а шо почем и фото?
avatar
Ну просто для дівчаток більший вибір фасонів, і шорти і брюки і спідниця і плаття і сарафан, а хлопчикам явно менше всього)))) ще й аксесуари рідні треба і зачіски кожного дня))) Коли ми вибирали форму шкільну, то так вибір є і на хлопчиків великий і якість різна, і сорочки різного кольору, якості з різним орнаментом))) Але це явно простіше ніж дівчинці все купити і підібрати))))
avatar
Але я на рахунок сина не заморочуюсь просто, потім всерівно будуть брудні коліна в штанах, або зчесані носки в туфлях, то краще вже осінню взувати кеди, наприклад))) Якщо не буде форми, тоді взагалі не треба переживати, що одягати в школу))) В нас ніби обов`язкова форма, але хто, що хоче, то і носить)))
avatar
Ось будній день в школі, хтось в джинсах, хтось в чорних штанах. В близнюків сорочки під кофтами, мій син деколи по тонкій трикотажній кофті одягає ще також в`язану кофту))) На якісь свята, то одягають сорочки з будь якими темними штанами, чи класичними брюками чи джинсами)))
avatar
я теж вже приглядаюсь до одягу. вчителька сказала, що особливого значення стиль одягу немає… але все одно буду підбирати щось більш-менш класичне. до речі, на george непогані ціни і вибір у розділі шкільних речей, правда не знаю чи вони на худеньких, чи повних дітей…
avatar
Мне еще на нексте наряды нра)
avatar
мені теж подобаються, але чесно кажучи, жаба давить півтори штуки за костюм віддавати, причому знаючи, що він хлопчик в мене не особливо акуратний
avatar
Я ещё не искала, но знаю что в гимназии надо клетчатые юбки, а вот кофты у них свои, надо их заказывать, и они дорогие, что мне не очень нравится :-/
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.