Прямой эфир Робота після декретної відпустки. Плани.

Мамочки-лисички, а які ваші плани щодо роботи після декрету?
Багато хто вже вийшов на роботу з наших лисичок.
Але ще не всі )
Хто ще не вийшов, ви плануєте? На старе місце чи щось нове шукати ?

20 комментариев

avatar
Хто тут? )
avatar
Свое дело планирую. Давненько уже, но у нас с помещением засада(( все хорошее и
по доступной цене большое, а все с нужными кв.м. в жопе мира(( Пока еще есть время.
avatar
І на скільки ви готові пожертвувати дитиною заради роботи? ) Садулькин пост наштовхує на думки )
avatar
Нисколько)) Мне детей не на кого оставить, есть только я и муж. Ну мах. няню найти почасово, а так
avatar
Знаєте, я помітила, що дітки, які самі йдуть до школи і зі школи — мають зовсім іншу походку, ніж ті, що з кимось старшим поруч )
Ті діти, що самі йдуть — вони не йдуть, а чалапають, дивляться під ноги в основному, і сильно косолаплять. За руку чи поруч з дорослим діти ходять рівніше, і під ноги точно вже не дивляться )
Це не пов«язано з темою посту, а може і пов»язано трішки ))

Але взагалі цікаво чому так, давно це помітила )
avatar
У нас по 4й класс и не ходят дет и одни. Из рук в руки передаются, и обратно так же
avatar
не замечала, у нас детки без родителей ходят, но чаще всего небольшими группами. а если и смотрит кто себе под ноги, еле перебирая, то это точно пацан, которому на фиг не сдалась та школа))) и я его понимаю)))
avatar
Дада пацаны так и ходят))
avatar
І дівчатка, і хлопці!
Вони такі нещасні на вигляд, одинокі та нікому не потрібні ^^' :)
Чалапають собі. Як у них з оцінками та бажанням вчитись — не в курсі )))
avatar
то ты себе уже напридумывала! мой Ярик такой «счастливый» аж бежит со мной в школу, рассказывая «как я мне надоела эта ваша школа»! А с виду и не скажешь, резвенько бежит по сугробам.
avatar
Наоборот, они такие гордые, взрослые, самостоятельные, Катя порывается сама ходить, Женя идет впереди а она на пару шагов дальше, типа сама. У нас до школы 5 мин, и дети сами ходят с конца 1 класса.
avatar
І в мене син так само гордий і щасливий, бо сам щось робить)))
avatar
І моя Влада рветься сама, якщо не всю дорогу (бо в нас небезпечно трохи, треба гарненько пройтись від дому до школи), то хоча б до школи там певну відстань, головне, що сама. Взагалі я не бачила ніколи, щоб вона теліпалась кудись сама і під ноги дивилась, і косолапила.
Але часто бачу таку картину.
Може діти йдуть і медитують, насолоджуються тим, що ніхто не підганяє, шукають скарби під ногами ))) Але зі сторони вигляд нещасний ))) І чому косолаплять? о_О Чи косолапість з«являється тільки якщо голову вниз опустити і не поспішати?
avatar
Больная тема.( Я сегодня второй день на работе. Но об этом напишу отдельный пост, когда смогу.(((
avatar
Ого, не думала тебе побачити в цьому пості… (( Дуже співчуваю (((
avatar
Я пробувала трохи працювати після довгого декрету. Але важко без няні, в моєму випадку ніхто не хотів чекати, поки мої діти перестануть хворіти і взяли нову людину на моє місце. З однієї сторони я рада)))) Я ще ніколи в житті не працювала на нормальній роботі і зарплата завжди була не великою. Тому вихід — допомагати чоловіку в майстерні, хоч я там і так завжди роблю якусь частину роботи. Ну і з дітьми є кому побути, бо вони деколи й так такі бідолахи, зранку відводиш їх в садок і в школу, а поті забираєш після 16 години. Дійсно так мало часу з ними проводимо і вихідні пролітають швидко, то в лікарняні можна разом проводити час. Це для мене дуже цінно))) Я не знаю, як мами декількох дітей умудряються ще й цілими днями на роботі бути. Добре, якщо є з ким залишити дітей. Поки я тільки можу вибігти в магазин і залишити їх самих вдома, а надовго їх краще не залишати. Тому і працюю тільки коли вони в садку і в школі. Добре, що є можливість.
avatar
Я такой тормоз наверно. Сейчас только расчехляюсь и начинаю поднимать голову. На работу не планирую. Я очень не организованна, потому это сильно ударит по нашему быту. Хочу пойти на танцы. Муж не хочет чтоб я пока шла на работу. Вот, мёдом занимаюсь с удовольствием, но медленно)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.