Прямой эфир Катастрофи і я)))

Я просто долила в скляну форму гарячої води, що з загорнутого м`яса в фользі витікав сік в форму і пахло горілим. Причому я таке вже робила не перший раз, вода була з чайника, який нещодавно закипів, великих перепадів температури не було. Але та форма просто зірвалась. Ніхто не постраждав і тепер я більше ніколи не буду купувати скляні форми)))) Хоч в тій прямокутній формі було зручно запікати все. Навіть мити не прийшлось форму, тільки духовку і скло прибирати)))))
М`ясо навіть вийшло смачним і не постраждало)))))) Прийшлось до готувати ще на сковороді. Ні дня без пригод))))))
Прямой эфир: Катастрофи і я)))

23 комментария

avatar
А які в вас бувають промахи?))) Мені здається, що все, до чого я доторкаюсь ламається. Ще всякі форс-мажори буває стаються зі мною.
avatar
У меня что ни день то форс мажор)) я уже свыклась.
Но такого яркого чудива давно не помню)):
У меня такие маленькие были формочки, стотыщьраз ставила в микроволновку, а потом бац и лопнет((
avatar
Я вже й ніби також звикла, навіть не уявляю як так можна, все само собою виходить))))) На днях в мене тісто для коржів витекло з форми роздільної)))))))))))))))))
avatar
Ще духовку прийдеться якось розібрати і повиймати скло з середини)))))))) Зараз ще чоловіку скину і покажу, що я натворила)))))
avatar
Чоловік мені відписав, що це і не дивно, що це сталось коли я щось пекла)))))))))))))))))
avatar
Ого, это 80 лвл)))

Но доливать воду — само по себе стремно, даже если темреоптура воды в чайнике 90 град, а мясо ты запекала при 200, то разницы более чем достаточно для взрыва))

А к меня на днях микроволновка вспыхнула внутри. Как-то очень быстро повредиломь покрытие внутри. Я видела, что некоторое время назад краска вздулась пузырем, а ьут, видать, треснула и оголилось до металла. Ну, вы понимаете, что потом произошло))
avatar
Я так вже не перший раз робила, просто якщо з фольги щось витікає в форму і пригорає, то запах жахливий, але після цього доливання стало ще гірше, форма вибухнула, краще б горілим пахло, але я більше не буду купувати скляні форми для запікання))))) З мікрохвильовою пічкою це жесть)))) Там все іскрило і димілось?))))
avatar
Не успело задымиться, только молнии блымали, я быстро из розетки выдернула
avatar
жесть))))
avatar
Тебе, значит, просто везло)) твой ангел-хранитель на этот раз запарился тебя спасать))
avatar
Ну хоч добре, що ніхто не постраждав крім форми)))))) тут ще можна сказати повезло, я ж могла б і порізатись сильно. навіть м`ясо залишилось цілим і загорнутим в фользі))))))))))))))))))
avatar
У меня как-то маленький Ярик в микроволновку в угол засунул елочную пластиковую игрушку))) и стреляло, и дымило)))) сковородка ещё загоралась два раза, почти до потолка! Красотища!
avatar
Вспомнила Вероникиных девочек с пожаром
avatar
О це взагалі страшно, добре, що ніхто не постраждав.
avatar
моё сознание старательно вытесняет это событие из памяти… но да… это самый жесткий случай из того с чем я сталкивалась(
avatar
ото ти бідося))) а я от не дружу з телефонами (чи то вони зі мною). он розбила черговий екран. в мене жоден телефон не живе довше року, постійно ламаються
avatar
у меня такая же форма… я со стеклом всегда очень осторожна, даже и с термостойким.
У меня однажды взорвалась стеклянная кастрюлька с овсянкой на електроплитке(((
на коробке было указано что подходит для духовок, микроволновок… я поставила на стеклокерамическую електроплитку и при стремительном нагревании кастрюльку разорвало, каша поплыла… в общем жесть((( осколком поцарапало бедро, небольшой шрам остался по сей день…
avatar
В мене вже пропало бажання користуватись скляними формами)))
avatar
бо ж такі спецефекти виходять, аж мікровибух))))
avatar
А ще нам сьогодні, ну тобто ще вчора, дуже повезло, в нас пропив і ми з вчорашнього вечора без води в кранах. І це ще половина біди. А справжня біда в тому, що в магазинах розкупили всю не газовану воду. Ну за що???? Чим я так завинила перед всесвітом????)))) В новорічні свята в нас пропало світло, в одній квартирі на кожному поверсі не було світла і наша квартира звісно потрапила в ряд щасливчиків. Тепер вода пропала в магазинах біля дому. Чоловік обходив всі магазини і не купив води!!! Це жесть. Добре, що я вчора випрала гору речей і тепер нам хоч є в що одягнутись і приготувала курку і запекла картоплю(вже на металевому деку)))))) І після вчорашньої вечері ще залишилось чим поснідати. Нове щось не дуже й звариш, бо наші запаси питної води настільки мізерні, що й кашу не зварю на гарнір до курки, на спагетті чи макарони треба ще більше води. Ех((( Чому я живу саме в одному з тих будинків, в яких вимкнули воду??? Йду від відчаю сходжу в якийсь дальній магазин, може там є вода, якщо люди з сусідніх будинків ще її не розібрали…
avatar
А знаєте, тут зі мною останнім часом багато маленьких(ну бо в порівнянні з великими катастрофами це все ж таки дрібниці) неприємностей ставалось, а сьогодні таке приємне везіння. В магазинах закінчилась вода і я пішовши до бювету з водою в магазині взяла і записала номери телефону і подзвонила про всяк випадок, а раптом привезуть туди воду і я наберу додому води питної. Спочатку там не брали трубку, а потім передзвонив співробітник і сказав, що вже набирає воду в той бювет. Я тут подумала, що треба поспішити, поки люди з 12 будинків, які без води не розібрали всю воду :D. Набрала собі 9 літрів води і той співробітник сказав, що вода безкоштовна в честь 8 березня))))) І я рада, маленькі приємності, вдома є вода, безкоштовно і це також приємно))) ще й я підійшовши до під`їзду побачила чоловікового друга і він привіз нам ще 20 літрів води з криниці в нас в селі))))) То вже й відсутність води стала не такою ж вже і проблемою)))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.