9 комментариев

avatar
я хочу попробовать:
полёт на воздушном шаре
путешествие заграницу
тренировку poledance
петряковскую роспись МК
гончарное дело МК
avatar
Гончарний МК можемо організувати))) О тут ще доречі польоти на повітряних кулях легко організувати, правда коштують не мало, але ця мрія реальна))) Сама мрію, але трохи боюсь і коштує декілька тисяч, трохи навіть шкода віддати таку суму, але думаю воно того варте, стільки вражень)))
avatar
Я багато чого хочу спробувати)))
Хочу навчитись водити машину і мотоцикл)))) З першим ще простіше і можливо ми дуже постараємось і зможемо купити машину і в ній набагато безпечніше їздити ніж на мотоциклі. А з другим трохи буде важкувато, бо я маленька а мотоцикл великий ну і я не знаю чи в мого чоловіка вистачить на мене терпіння)))))))))))))) Втримати рівновагу важко, але я буду пробувати)))
Ще хочу банальне купити ролики і кататись з дітьми, спочатку прийдеться дітей навчити кататись))))) В нас в місті будуть проводитись колективні катання на роликах для батьків і дітей, будемо ходити)))
Хочу багато подорожей, на цей рік я трохи запланувала реальних подорожей, які легко втілити в життя, але ще б і хотілось політати літаками, побувати в теплих краях і в різних куточках Європи. І в нас є мрія поїхати в Канаду))))
Хотілось би також політати на повітряній кулі))
Хочу похід в гори))))) Хоч я вже раз була на Говерлі, але там був занадто легкий маршрут і я б хотіла це повторити, ну і там є багато вершин, які можна подолати)))
avatar
Я люблю экстрим. всегда очень хотела прыгнуть с поршютом, на резинки с моста и покататься в Диснее на американских горках. С появлением второго ребёнка желания поугасли)) какие-то экстрим горки-карусели ещё могу рассмотреть, но парашют и резинка отпали 100%.
avatar
мм… Петриковка — я в детстве ходила на кружок, мне очень нравилось) рекомендую!
Много чего хочется попробовать. В последние годы реализую мелкие желания типа покататься на лошади, попрыгать на батуте или сходить в сауну, поплавать в бассейне. Из мелочей вот каток остался, квест-комната, бильярд)
Из более сложно реализуемых вспоминается:
отдых заграничный,
и поход на природу с палатками, так чтоб с ночёвкой, посиделками у костра.
avatar
в фб попался курс по петряковке — 2000 курс + 500 грн инструменты.
в принципе подъёмно, но наверное не сейчас)))
avatar
девочки… чую надо собраться на вылазку с палатками))))
avatar
це якраз дуже бюджетно і легко можна втілити в життя)))
avatar
точно) может, и я хоть раз приеду на слёт
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.