Прямой эфир Встреча лисичек 2018!!! Все сюда!!!

Пользуясь небольшим опытом в удаленной организации этого мероприятия и сборе народа, я предлагаю дату — 19 мая. Почему именно 19 объясню. Майские праздники уже позади, а выпускные и танцевальные отчетники- впереди. Начало июня тоже отпадает, там у Вероники не получается, а подстраиваться нужно, в первую очередь под неё. Предлагаю всем кто хочет присутствовать подстраивать свои планы под это число уже сегодня!!! Девочки иногородние (не Киев), очень надеюсь хоть кого-то из вас увидеть тоже. Помню Оля в прошлом году хотела, но форс мажор, Алинка была, может ещё кто-то захочет оторвать свою попу от мягкого дивана, не побоится дороги с ребёнком (или без) и приедет. Аня с Юлей близняшки — думаем, думаем!!! 6 лет сайту, это вам не 5)))))))))))

51 комментарий

avatar
Поддерживаю!
avatar
а на манеже одни и те же)))))))))))))))))
avatar
Ты, да я, да мы с тобою))
avatar
Вот и встретимся, а че, нас мало, но мы в тельняшках)))))
avatar
У нас 19-го концерт…
avatar
жаль(((
avatar
В мене поки немає конкретних планів, навіть якщо 18 травня в сина в школі буде свято з аніматорами, то ми встигнемо на нічний поїзд))))) То мені дата підходить. Головне щоб ніхто не хворів і я буду напевно з дітьми. Бо вони мріють покататись на поїзді і побувати в Києві)))) Якщо дата зміниться, то ми також зможемо. Там ще 12 може вийти всім, бо 26 травня вже в когось можуть бути випуски в садочках. В школах останній дзвінок вже буде 25 травня здається.
avatar
Не змiнеться дата.
avatar
ясно, тоді куплю білети найближчим часом))))
avatar
Мне не хватает тут смайла с подеяиым вверх большим пальцем)
avatar
треба їхати)))
avatar
конечно!
avatar
У нас в садочку випускний чогось 26 квітня…
avatar
І я думаю, що рано, минулого року мій син випускався 29 травня здається. ще ж місяць садок має працювати тоді після випуску.
avatar
та садок до вересня працюватиме… але мені завжди здавалося логічним після випускного уже не водити дитину в садок.
avatar
Я поддерживаю, гипотетически))
avatar
я все равно буду читать и завидовать. мне на весь май привезут свекровь, надо будет ее всячески развлекать *зеваю от переполняющей меня радости*
avatar
В ты умотай в Киев и развлеки её своим отсутствием)))
avatar
Что ты ))) мне даже в ванной не засидеться, Андреа бежит сразу — что же ты нас оставила мы скучаем
avatar
Что ж они такие скучные? Их не веселят трое детей?
avatar
Вместе с ней едь))
avatar
это был бы неплохой вариант :)
avatar
Оксана Чиффа — за!
avatar
Буду стараться)
avatar
очень надеемся!
avatar
мне 19 подходит) только нам нужен будет мангальщик. Муж будет занят подготовкой к ЗНО, скупиться-замариновать поможет. А вот тусить с нами и жарить мясо не сможет…

Крис будет. С мужем и сыном, если всё будет ок
avatar
Може самі будемо смажити))) Потім від нас буде дуже пахнути шашликом в поїзді)))
avatar
А в 5.39 ранку в Києві хоч щось буде відчинене крім вокзалу?))) Бо до Києва є тільки два поїзда, або плацкарт чи купе з дуже раннім прибуттям, або сидячі місця але вже з нормальним прибуттям о 8.30. Просто і виспатись в дорозі треба і приїхати не дуже рано)))) А одночасно це все не вийде.
avatar
Макдональдс с 5 утра вроде работает, он есть на вокзале
avatar
о дякую) бачила там один, якраз з тієї сторони, де сідати на потрібну маршрутку))) Це добре, якщо я поїду з дітьми і приїдемо дуже рано, то можна буде їх порадувати походом в Макдональдс))))
avatar
Мак на вокзале)) я в 5:55, но на день раньше
avatar
Знов будете орендувати квартиру? В якому районі краще пошукати? Мені на день раніше просто точно не вийде, бо в сина 18 буде свято в школі, то вже ввечері зможемо поїхати. Але можна було б залишитись ще в неділю в Києві.
avatar
не, я буду одна, квартиру арендовать не буду
avatar
Безобразница! А Ярика с Алесей на шашлыки почему не берешь?! Я, если когда-нибудь получится приехать, притащу весь выводок
avatar
а они на таких мероприятиях ничего не едят)))
avatar
А где будешь?
Предложение в силе, еслишо)
avatar
я помню о предложении (подмигивающий смайлик)) пока думаю как лучше)))
avatar
Сидячий поїзд приходить в нормальний час, але так не хочеться спати сидячи, що вже краще приїхати рано)))) В плацкарті чи в купе явно більше місця. Дітям хоч порухатись можна буде.
avatar
Маршрутка не знаю з якого часу ходить, треба уточнити.
Але як треба — то можна на першому метро до Нивок, а там під*їхати на 26 троллейбусі. І вже в нашому саду відпочиватимете)
avatar
Я ще подумаю, може й краще поїхати сидячим поїздом, але приїхати пізніше, хоч ще зайва година буде виспатись))) Бо в поїздах рано будять, задовго до приїзду в Київ)))) Потім діти можуть бути не виспані. А якщо вже і рано приїдемо, то в Макдональдсі можемо пересидіти, там тепло і діти мріють про це))))
avatar
Габриель и Чайка тоже — за
avatar
Доброе утро)
и где бурное обсуждение меню и коктейль-бара?))
avatar
ну так рано же еще)) есть предложение?
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.